Щирі вітання із Міжнародним днем студента!

17 листопада 2017

Дорогі студенти!

Щиро вітаємо Вас із Міжнародним днем студента!

Цей день не має кордонів, він єднає всіх, хто прагне до вершин знань, суспільного самоствердження і прогресивних змін.

Студентське життя — це період особистісної та професійної самореалізації, розкриття своїх талантів, перші кроки самостійного життя, прийняття принципових рішень і формування громадянської позиції.

А ще — це час молодості, романтики і кохання.

Ми впевнені, що наші студенти завжди будуть прогресивними шукачами найсучасніших тенденцій розвитку професійної галузі й суспільства.

Творчо мислити, прагнути пізнавати, ставити для себе амбітні цілі і досягати їх — таким є кредо студента Острозької академії!

Надзвичайно радіємо вашим успіхам та здобуткам у навчанні, спортивних заходах, а також активній участі у громадському житті нашої альма-матер.

Нехай збуваються ваші найзаповітніші мрії, завжди щастить на життєвому шляху!

Нехай постійно будуть поруч справжні друзі, мудрі наставники, рідні та кохані люди!

Будьте завжди впевненими у собі й гідними нести звання спудея Острозької академії!