*

Ігор Гущук взяв участь у Форумі «УкрМедІнфо 2017: загальна лікарська практика»

16 грудня 2017

Завідувач кафедри громадського здоров’я Національного університету «Острозька академія», кандидат медичних наук, експерт за напрямом громадське здоров’я, профілактична медицина, гігієна та професійна патологія, заступник Голови правління «Української Асоціації громадського здоров’я» Ігор Гущук 16 грудня взяв участь в Інтерактивному Форумі «УкрМедІнфо 2017: загальна лікарська практика».
У рамках Форуму проводилася спеціальна секція з круглим столом «Реформи охорони здоров’я — фокус на громадське здоров`я».

Ігор Гущук виступив перед аудиторією сімейних лікарів зі всієї України з доповіддю «До питань розбудови системи громадського здоров`я в Україні». Після доповіді відбулося активне обговорення питань реформування медичної галузі, визначалися пріоритети профілактичного напрямку в роботі сімейних лікарів, проблемні питання щодо врегулювання діяльності у сфері медичного обслуговування та надані медичної допомоги. Також було закцентовано увагу на необхідності впровадження загальнаціонального принципу «Охорона здоров’я в усіх політиках держави». Доповідач окреслив питання щодо підготовки кадрів для системи громадського здоров’я, поділився досвідом роботи вперше створеної в Україні кафедри громадського здоров’я в Національному університеті «Острозька академія».