Тиждень Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського

16.10.2017

У Національному університеті «Острозька академія» з 9 по 15 жовтня тривали святкування, присвячені Дню юриста і тижню Навчально-наукового інституту права імені І. Малиновського.

За традицією понеділок розпочався відкриттям тижня святкування. На урочистій церемонії звучали привітання від завідувача кафедри правосуддя та кримінально-правових дисциплін Олега Герасимчука, заступника директора з навчально-виховної роботи Віти Омельчук, студдекана Інституту Богдана Михальчука та голови Братства спудеїв Сергія Дороша. Опісля відбулося нагородження студентів грамотами за громадську, наукову, спортивну та волонтерську діяльність.

В університеті відкрили фотозону, де кожен бажаючий міг зробити гарне фото на пам’ять. Цьогоріч в університеті відбулася ярмарка, де окрім смаколиків, бажаючі могли придбати сувеніри на тему юриспруденції.

Студентка 4-го курсу факультету права, голова волонтерського підрозділу ради правників Ірина Сосновська, ділилася своїми очікуваннями щодо тижня інституту: «Взагалі я очікую хороших емоцій і приємних вражень у кожного студента усієї академії. Спираючись на досвід попередніх років святкування, можу з точністю сказати, що цьогоріч ми маємо найбільш масштабне дійство».

Вівторок здивував проведенням «Чаю з ректором», де студенти старших курсів змогли за чашечкою чаю поспілкуватися з Ігорем Демидовичем про важливі для них питання. Згодом відбувся творчий вечір, під час якого студенти читали вірші, співали — проявляли свої таланти.

В середу представники економічного та гуманітарного факультетів організували квест «Instagram challange». Завдання полягало в тому, щоб оригінально сфотографуватися у вказаному місці та оперативно викласти фото в Instagram. За найоригінальніше фото переможець отримав приз. Всього було 5 команд по 7-10 осіб. І перемогу здобули студенти інституту права ім. І. Малиновського.

Четвер відзначився головною подією — студенти Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського проявляли свої творчі здібності на сцені Культурно-мистецького центру на святковому концерті. Жарти, пісні, танці, гумористичні постанови з викладачами.

У п’ятницю, усі бажаючі мали змогу разом з майбутніми юристами відвідати вечір документального кіно в J. Lab.

Голова Ради правників, Богдан Михальчук, поділився власними враженнями від тижня інституту:

«Враження від проведеного тижня права лише позитивні. Дуже приємно бачити підтримку інших факультетів під час святкування. Особливо сподобався подарунок від економічного та гуманітарного факультетів — «Instagram challenge». Дуже цікавою та пізнавальною була зустріч з ректором. Приємним виявився святковий концерт, проте тут я можу ділитись враженнями лише як учасник. Ми старались передати позитивні емоції, сподіваюсь, нам це вдалось».

Завершилося святкування тижня права дводенним V Всеукраїнським юридичним форумом з питань міжнародного, корпоративного та податкового права. Під час форуму для студентів Острозької академії та інших вишів виступали спікери, серед яких були викладачі Національного університету «Острозька академія»: завідувач кафедри теорії та історії держави і права Іщук Сергій та керівник юридичної клініки «Pro bono» Цип’ящук Марія.

Також досвідом ділилися провідні практики міжнародних юридичних фірм: керівник практики у KPMG Лариса Антощук, старший юрист Armadum Lawyers Ігор Савчук, партнер судової практики Integrites Володимир Павленко, а також юрист міжнародної фірми Esquires Вікторія Ковальчук. Спікери розповідали про актуальні проблеми та перспективи розвитку міжнародного, корпоративного та податкового галузей права. Організатором форуму був голова Рівненського осередку Ліги студентів АПУ Мусій Олег.