Двадцята річниця Всеукраїнської екологічної ліги

15 грудня 2017

Завідувач кафедри громадського здоров’я Національного університету «Острозька академія», кандидат медичних наук, експерт за напрямом громадське здоров’я, профілактична медицина, гігієна та професійна патологія, заступник Голови правління «Української Асоціації громадського здоров’я» Ігор Гущук 15 грудня взяв участь в урочистому засіданні, яке присвячене 20-річчю Всеукраїнської екологічної ліги (ВЕЛ).

Голова ВЕЛ Тетяна Тимочко нагородила Ігора Гущука почесною грамотою за активну послідовну роботу у розв’язнні екологічних проблем, впровадження ідей збалансованого (сталого) розвитку, принципову громадянську позицію у сфері захисту довкілля та з нагоди 20-річчя Всеукраїнської екологічної ліги.

Обласні організації Всеукраїнської екологічної ліги діють в усіх регіонах України. ВЕЛ об’єднує понад шістнадцять тисяч членів у 240 міських, районних та селищних осередках.

Мета діяльності ВЕЛ — радикальне поліпшення екологічної ситуації в Україні, формування нового природоохоронного світогляду, забезпечення екологічних прав громадян, впровадження в Україні засад збалансованого (сталого) розвитку.

Основними завданнями Ліги є здійснення діяльності, яка сприятиме посиленню інтеграції екологічної складової в усі сектори суспільного життя та економіки; розширення участі громадськості у формуванні та реалізації національної екологічної політики, удосконалення природоохоронного законодавства; вплив на формування місцевих планів, програм розвитку для поліпшення екологічної ситуації, відтворення довкілля; організація громадського екологічного моніторингу за станом довкілля; припинення діяльності, яка загрожує екологічній безпеці, біологічному різноманіттю, здоров’ю громадян України.