В Острозькій академії презентували проект «Я зможу!»

15 листопада 2017

У Національному університеті «Острозька академія» 14 листопада презентували проект «Я зможу!». Виконавчий директор фонду Олени Пінчук Ольга Руднєва розповідала про проект, де відомі українки допоможуть молодим дівчатам реалізувати себе у професії.

«Українські жінки, які стали відомими завдяки своїй успішній роботі у політиці, бізнесі, моді, соціальних і благодійних проектах будуть розповідати про свої історії успіху, підтримувати молодих жінок, які перебувають на початку свого шляху. Під час проекту «Я зможу!» жінки-лідери ділитимуться досвідом і знаннями з молоддю»,

зауважила Ольга Руднєва.

Під час презентації проекту спікерка розповідала про роль жінки у суспільстві, її можливості та вміння робити великі справи. Ольга Руднєва показала студентам відео, у якому відомі українські жінки розповіли про свої життєві історії успіху. Саме вони під час проекту будуть розповідати про своє професійне зростання, прочитають лекції і стануть менторами для учасниць проекту.

«Малий відсоток жінок працює на посадових роботах, веде власний бізнес, перебуває на посаді депутата. Цим проектом ми хочемо довести молодим жінкам, що вони теж можуть займатися тими справами, що раніше робили чоловіки. Кожна жінка унікальна по-своєму, і інколи жінки роблять деякі справи краще, ніж чоловіки. Ми хочемо, щоб українські студентки та школярки, на прикладі досвіду наших менторів повірили в себе, визначилися з професією та йшли до своєї мрії»,

додала Ольга Руднєва.

Виконавчий директор фонду Олени Пінчук Ольга Руднєва запрошувала студентів Острозької академії доєднатися до проекту «Я зможу!» та подати заяви на реєстрацію. Адже вчити українських молодих дівчат будуть відомі телеведучі, державні службовці, вчені, дизайнерки, керівники великих міжнародних компаній і корпорацій та спортсменки.