Доктор Елайджа Морган: «Наполегливо йдіть до поставленої цілі»

15 жовтня 2017

У Національному університеті «Острозька академія» 11-13 жовтня, в рамках сертифікатної програми «Бізнес та адміністрування», відбулися лекції доктора економічних і теологічних наук Елайджа Моргана. На заняттях він розповів студентам-економістам про те, як правильно створювати проекти та де шукати натхнення, мотивацію й фінансування, щоб втілити їх у життя. Сертифікатна програма «Бізнес та адміністрування» в Острозькій академії започаткована в 2015 році з ініціативи доктора педагогічних наук, професора Василя Жуковського.

Доктор Елайджа Морган раніше працював головним фінансовим аналітиком у Міністерстві оборони США, НАТО та Державному департаменті США, а також у галузі корпоративного бізнесу. Сьогодні він є постійним консультантом і фінансовим радником урядів, банків та інших інституцій низки європейських країн. Його часто запрошують з доповідями та семінарами в університети всього світу.

Доктор Елайджа Морган розпочав свою лекцію з солодких подарунків для студентів та своєрідного міні-тесту на визначення життєвих пріоритетів.

«Найкращі ідеї приходять тоді, коли ти мислиш неординарно, намагаєшся бути унікальним. Навіть, якщо інші не вірять у тебе, ніколи не здавайся, реалізовуй свій проект. Саме це є гарантом того, що він може стати успішним»,

зазначив Елайджа Морган.

Студенти мали можливість поставити запитання щодо бізнесу та адміністрування, лідерства та натхнення, отримати практику з розмовної англійської.

Приємним бонусом для студентів, які не побоялися взяти на себе відповідальність створити проект, що принесе користь суспільству, став фінансовий подарунок в розмірі 50$. Доктор Елайджа Морган ілюстрував кожний із своєрідних лайфхаків для бізнесу життєвими історіями. Наостанок, він поділився секретом як стати успішним:

«Не зважайте на людей, які не вірять у вашу ідею. Продовжуйте наполегливо йти до поставленої цілі. Також орієнтуйтеся на суспільство, а не на матеріальну вигоду і робіть тільки те, що приносить вам неймовірне задоволення».