Презентація методичних рекомендацій щодо виконання міні-проектів у рамках реалізації дослідницько-краєзнавчого проекту «Соціально значущі проекти молоді - громаді Острожчини»

14 грудня 2017

14 грудня 2017 року в Національному університеті «Острозька академія» відбулася презентація методичних рекомендацій щодо виконання та оформлення учнівсько-студентських міні-проектів у рамках реалізації дослідницько-краєзнавчого проекту «Соціально значущі проекти молоді — громаді Острожчини».

Розробниками методичних рекомендацій є Давидюк Наталія Юріївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки, психології та корекційної освіти, методист Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Лавренчук Володимир Павлович, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри суспільно-гуманітарної освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Доповідачем та модератором заходу була Харчук Юлія Юріївна, кандидат економічних наук, старший викладач кафедри фінансів, обліку і аудиту, заступник декана економічного факультету НаУ «Острозька академія» з профорієнтаційної роботи.

Сьогодні у заході беруть участь 35 учнів 8-11 класів із восьми ЗНЗ Рівненської та Хмельницької областей. Згодом до реалізації проекту приєднаються учасники із Волинської та Житомирської областей. Приємно, що учні разом із студентами, вчителями та викладачами активно обговорюють обрані теми досліджень, узгоджують основні аспекти виконання міні-проектів, аргументують свою точку зору. Багато хто із учасників долучилися до реалізації цього проекту, щоб реалізувати свою мрію — стати студентом Національного університету «Острозька академія» і ми з радістю підтримаємо їх.

Відділ освіти Острозької РДА під час проведення заходу представляла методист Дрель Надія Анастасівна