Конкурс короткометражного кіно "Human Rights Footage"

14.11.2017

Рівненський кіноклуб Docudays UA «Права людини крізь об’єктив» та кіноклуб Національного університету «Острозька академія» «Imago» проводять конкурс короткометражного кіно про права людини серед студентів НаУОА, міст Острога та Рівного.

Вимоги до фільму:

• тривалість від 3 до 5 хвилин (без титрів);
  • проблематика має стосуватись однієї зі статей Загальної Декларації ООН про права людини;
  • вільний вибір жанру;
  • розміщення на YouTube.

Прийом заявок триває до 26 листопада.

Переможців чекають оригінальні призи для справжніх кіноманів.

Показ трьох найкращих фільмів відбудеться 5 грудня на базі кіноклубу Imago (НаУОА).

Для реєстрації в конкурсі потрібно заповнити несладну аплікаційну форму:

«Нещодавно два кіноклуби — Рівненський DocuКлуб «Права людини крізь об’єктив» та кіноклуб Острозької академії «Imago» почали співпрацювати. Однією з перших ідей, яку захотілося втілити — це провести конкурс короткометражок про права людини. Ми вважаємо, що такі заходи не лише популяризують тематику прав людини серед населення, а й розкривають рівень розуміння прав людини, акутальність тих або інших питань, які важливі саме тут і зараз. Більше того, засобом кіно, учасники можуть проявити свою творчість, донести власне бачення та позицію до суспільства. Найкращі фільми будуть показані 5 грудня, напередодні Міжнародного дня прав людини, і кожен охочий зможе відвідати ці кінопокази, поспілкуватися з режисером та модераторами кіноклубу. Самі ж режисери отримають приємні призи»,

розповідає співорганізаторка конкурсу, викладачка Острозької академії, координаторка та юристка громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини Марія Цип’ящук.

Теги: Острозька академія, Docudays, Imago