Для студентів Острозької академії провели заняття Роман Скрипін та Данило Яневський

13 грудня 2017

До Національного університету «Острозька академія» 12 грудня завітали український журналіст, телеведучий, екс-голова Незалежної медіа-профспілки України, один із засновників Громадського телебачення Роман Скрипін та український історик, редактор, телеведучий, радіоведучий, заслужений журналіст України, доктор історичних наук Данило Яневський.

Гості провели для студентів університету заняття у формі обговорення, під час якого студенти ставили запитання, а журналісти ділилися власним досвідом.

Роман Скрипін розповідав про історію створення «5 каналу», його концепцію, що змінювалася в залежності від подій в Україні, та про власників самого каналу.

«Коли ми обговорювали концепцію «5 каналу» як інформаційного, то нам говорили, що це неможливо. Тому що в Україні немає стільки подій, щоб транслювати новини весь день. Але все ж «5 канал» з 2003 року запровадили в українське телебачення. І сьогодні ми переглядаємо вже не один інформаційний канал»,

розповідає журналіст.

Також Роман Скрипін з проректором з навчально-наукової роботи Острозької академії, професором Петром Кралюком дискутували про реалізацію молодих українських науковців, адже більша частина талановитої молоді втілює наукові та технічні ідеї в реальність за кордоном.

Доктор історичних наук Данило Яневський порушив питання національної свідомості українського народу. Він зауважує, що потрібно відрізняти справжню історію від міфів. Лише тоді, коли ми вивчимо правдиву історію, ми зможемо творити майбутнє.

«Щоб змінювати Всесвіт, треба спершу змінити свій внутрішній світ. У центрі вашого життя є лише Ви. І лише Ви можете керувати власною долею. Потрібно ставити перед собою завдання та іти до мети. Адже за вас цього ніхто не зробить. Багато молоді виїжджає за кордон назавжди. Хоча, я вважаю, що потрібно жити і покращувати життя саме в Україні»,

додає Данило Яневський.