В Острозькій академії відбувся тренінг «Множинний інтелект»

13 листопада 2017

До Національного університету «Острозька академія» 13 листопада завітав керівник освітнього проекту JAMM Олег Василевський. Для студентів він провів лекцію про множинний інтелект.

Під час тренінгу спікер Олег Василевський розповів, що є 7 видів інтелекту: ритмічно-музичний, кінестетичний, візуально-просторовий, логіко-математичний, внутрішньо-особистісний, вербально-лінгвістичний та міжособистісний інтелект.

«Якщо ми хочемо створити щось справді класне, то маємо враховувати думки усіх. Бо якщо до одного проекту залучити людей із однаковим типом інтелекту, то це буде просто катастрофа»,

зазначив спікер Олег Василевський.

Також Олег Василевський порушив проблеми відносин між школярами, батьками та дітьми, учнями та вчителями. Він розповідав про те, що часто проводить такі тренінги у школах, щоб вчителі мали можливість по-новому знаходити підхід до школярів.

«Мені вистачило 5 хвилин спілкування з Олегом, щоб зрозуміти, наскільки це цікава людина. Найбільше мені сподобалося, що ці тренінги не є формальними, вони проходять у легкій формі. Я дуже вдячний за організацію такого тренінгу і впевнений, що це не остання наша зустріч»,

поділився враженнями студент Гуманітарного факультету Владислав Данильченко.