Програма фестивалю "Острог-Ренесанс 2017"

12.05.2017

Програма фестивалю "Острог-Ренесанс 2017"

13 травня (субота)

12:00 — відкриття фестивалю. Акція «Квітка життя». Висаджування квітів та декорування клумб на центральній площі міста, за участі родин острожан.

12:30 — стріт-арт. Створення зображення родинного дерева князів Острозьких — нанесення зображення на паркані біля Луцької вежі (Музей книги та друкарства).

15:00 — концерт острозьких родин та урочисте відкриття фестивалю (актова зала НаУОА).

16:30 — Перерва на каву. Святковий торт.

17:00 — концерт скрипальки Мирослави Которович та камерного ансамблю «Артехатта» (актова зала НаУОА).

20:00 — співанка (парк ім. 40-річчя перемоги).

20:00 — перегляд кінофільмів під відкритим небом (парк ім. 40-річчя перемоги).

21:00 — вечірня інтерактивна екскурсія містом (збір групи біля пам’ятника князям Острозьким).

14 травня (неділя)

12:00 — родинний пікнік в освітянському парку. Час сімейного відпочинку: ігрові зони для дітей, майстер-класи, галявина букіністів, спортивна зона, фото-зона і фото-сушка сімейних світлин, цікаві лекції, музичні номери, кухня та ін.(парк біля школи № 1 та гімназії).

16:00 — театральні вистави від гостей фестивалю — студентів з Дніпра та школярів з Гуманітаної гімназії «Гармонія» м. Київ (районний будинок культури)

19:00 — концертна програма на Замковій горі: гурт «Очеретяний кіт». Світлове шоу від Данила Руденка.

15 травня (понеділок)

14:00 — відкриття виставки картин Остапа Патика та його батька Володимира Патика в мистецькій галереї НаУОА.

15:00 — презентація поетичної збірки Світлани Луцкової «Exlibris квітня» (НаУОА, ауд. П5 ).

17:00 — концерт піаністки Ангеліни Даценюк (актова зала НаУОА). Урочисте закриття фестивалю .