Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Вітання Інформаційного центру ЄС з отриманням безвізу

12 травня 2017

Друзі! Інформаційний центр ЄС при Національному університеті “Острозька академія” вітає усіх українців і спудеїв нашого закладу із отриманням безвізу. Особливо символічно, що таке рішення було прийняте напередодні Дня Європи. Безумовно, що це дуже важливий крок для євроінтеграції, а також можливість безпосередньо побачити й відчути європейський стиль життя, відкриваючи для себе нові країни та культури. Для остаточного затвердження рішення лишилось дві формальні процедури: підпис президента Європарламенту та представника Мальти, які будуть опубліковані в офіційному журналі ЄС.

Посол ЄС в Україні Хюг Мінгареллі та члени представництва Європейського Союзу теж привітали Україну з безвізом, що є свідченням безпосередньої підтримки європейської спільноти нашого бажання бути частиною політичного, економічного та культурного життя Європи. Своєю чергою, Інформаційний центр ЄС готовий надати консультації усім спудеям, викладачам і острожанам, адже основне наше завдання – будувати Європу разом.