Переможці літературного конкурсу «Витоки» 2017

11 листопада 2017

Результати літературного конкурсу «Витоки» оголосили в Національному університеті «Острозька академія» 10 листопада.

Конкурс щороку організовує Острозька академія за підтримки мецената, професора канадського університету Ореста Цапа. Цьогорічні учасники «Витоків» представили свою творчість лише за двома номінаціями: «Поезія» та «Проза».

Усього на конкурс надійшло 27 робіт з 13 областей України. У кожній номінації визначили по одному переможцю, яких нагородили грамотою та грошовою премією в розмірі суми, еквівалентної 200 доларам США. Перемогу в номінації «Поезія» здобула Марія Панасюк із Хмельниччини, у номінації «Проза» — Наталя Бойко з Тернопільської області. Усі інші учасники, які не посіли перші місця були відзначені грамотами та заохочувальними грошовими нагородами.

«Це добре, що в нас в Україні є талановита молодь, яка пише. Маю надію, що плоди вашої творчості колись буду читати інші. А цей конкурс надихає юних творців вносити своє ім’я в когорту письменників»,

зауважив під час нагородження перший проректор НаУОА, голова журі Петро Кралюк.