Чергове заняття школи молодіжного підприємництва в Острозькій академії

08.05.2017

28 квітня 2017 року викладачами та студентами економічного факультету Національного університету «Острозька академія» вдруге було організовано та проведено заняття Школи молодіжного підприємництва, яке об’єднало майбутніх підприємців — учнів 9-11 класів та студентів з Волинської, Рівненської та Хмельницької областей.

Учасниками заходу були учні, вчителі та батьки комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс „Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського“ Луцької міської ради Волинської області», Острозької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Полонського навчально-виховного комплексу № 2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 — дошкільний навчальний заклад» Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, студенти 1-2 курсів Національного університету водного господарства та природокористування та Національного університету «Острозька академія».

Навчання у школі молодіжного підприємництва проводилося з метою формування в учасників базових професійних компетенцій щодо впровадження бізнес-ідей, надання їм можливості проявити власні здібності щодо започаткування власної справи та підвищити рівень обізнаності школярів в особливостях навчання за економічними спеціальностями.

Майстер-клас в галузі бізнес-планування, менеджменту і маркетингу для учасників заходу провела декан економічного факультету, доктор економічних наук, доцент кафедри економічної теорії, менеджменту і маркетингу Козак Людмила Василівна.

Під час заняття гості отримали вичерпні відповіді на такі актуальні питання як:

Що таке ефективна бізнес-ідея ? До чого варто бути готовим, обираючи нелегкий, але неймовірно захоплюючий шлях підприємництва ? Як саме просувати бізнес-ідеї на ринок інтелектуальної власності ? Що таке інвестиційний проект та способи оцінки його ефективності ?

Крім цього, учасники детальніше познайомилися з неймовірною, оповитою легендами історією заснування першого навчального закладу у Східній Європі, побувавши в музеях та підземеллях академії.

Під час другої частини заняття школярі та студенти брали участь в інтелектуальному конкурсі «Економічний квест», який підготували студенти економічного факультету під керівництвом старшого викладача кафедри фінансів, обліку і аудиту, кандидата економічних наук, заступника декана з профорієнтаційної роботи Харчук Юлії Юріївни.

Команди на початку гри отримали інструкції щодо маршрутів досягнення кінцевого пункту. Формами конкурсних завдань були кросворди, тести, теоретичні питання та практичні завдання. Упродовж гри, кожна команда продемонструвала свої знання в галузі економіки та підприємництва, вміння швидко досягати бажаних результатів.

Усі учасники заходу отримали іменні сертифікати та подарунки.

«Дякуємо Вам всім за чудовий день, незабутні враження та цікаві знайомства)))) За такий короткий час ми полюбили ОА і мріємо здобувати ґрунтовні професійні знання у такому чудовому закладі. Нам все дуже сподобалося і ми з нетерпінням чекаємо закінчення 11 класу, щоб вступити до Національного університету „Острозька академія“ »,

ділиться враженнями учениця комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс „Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського“ Луцької міської ради Волинської області» Наталя Вишняк

Теги: Острозька академія, Економічний факультет, Школа молодіжного підприємництва