Острозька академія – учасник програми академічних обмінів організованої координатором проектів ОБСЄ в Україні

07 грудня 2017

У межах Програми академічних обмінів для викладачів кримінального права та процесу, організованої Координатором проектів ОБСЄ в Україні 5 грудня два лекційних заняття з дисципліни «Кримінальний процес» для студентів 4-о курсу Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського провів адвокат, член кваліфікаційної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Одеської області, кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального процесу Національного університету «Одеська юридична академія» Микола Стоянов.

Під час лекційних занять обговорювалися актуальні питання: практичного і теоретичного характеру повідомлення про підозру, зупинення досудового розслідування, продовження строку досудового розслідування, особливостей спеціального досудового розслідування кримінальних правопорушень, особливостей досудового розслідування кримінальних проступків (дізнання), особливого режиму досудового розслідування в умовах воєнного, надзвичайного стану або у районі проведення антитерористичної операції, а також оскарження рішень, дій чи бездіяльності під час досудового розслідування.

Відображення лектором найбільш проблемних аспектів практичної реалізації норм Кримінального процесуального кодексу України, не могло залишити байдужими студентів-правників-малиновців, які реагували на почуте, ставили гостю запитання, а також відповідали на поставлені ним запитання.

Активна співпраця лектора та студентів свідчить про корисність обміну досвідом Одеської та Острозької школи кримінального процесу.