Радник Міністра молоді та спорту України Павло Булгак зустрівся зі студентами академії

07.03.2017

Зустріч-лекція з радником Міністра молоді та спорту України зі студентами Острозької академії пройшла 6 березня у прес-центрі університету.

Один із двох штатних радників Міністра молоді та спорту України Павло Булгак був першим випускником спеціальності «Політологія» в Острозькій академії. Навчаючись в університеті, він виграв стипендію від головної редакторки «Дня» Лариси Івшиної та отримав можливість пройти стажування в цьому виданні.

«Перше завдання було особливим. Я мав написати репортаж із з’їзду Компартії, хоча навіть не знав, як це все правильно зробити. Але навички, які я здобув в університеті допомогли мені впоратись із завданням»,

згадує Павло Булгак.

Також спікер поділився спогадами про період своєї роботи в «Газеті по-українськи», де зрозумів, завдяки редактору, що головною функцією комунікатора має бути простота висловлювань.

«Ви можете знати багато наукових термінів, але доносьте свої меседжі так, щоб їх могла зрозуміти будь-яка бабця в селі»,

радить пан Павло.

На його думку, сучасна професія політолога, журналіста та будь-якого комунікатора повинна базуватись не на теорії, а на практиці, оскільки саме вона є ключем до успіху.

Розповідав радник міністра і про нові можливості для молоді створює міністерство. Це і премії Кабміну, і програми молодіжних обмінів із Польщею, Литвою, Японією, а також робота і стажування в рамках Пакту заради молоді — 2020. Також гість запрошував усіх охочих брати участь у програмі стажування у Верховній Раді, якою опікується «Ліга Інтернів».

«Вдячний викладачам і студентам Острозької академії за запрошення на зустріч і надзвичайно теплий та душевний прийом! Це так прекрасно знову відчути себе трохи студентом та ще й викладачем у стінах рідного університету»,

вважає Павло Булгак.

Таким чином, з однієї сторони, ключем до успіху сьогоднішнього радника Міністра молоді та спорту та колишнього випускника політології НаУОА можна вважати комунікабельність та вміння швидко пристосовуватись, а з іншої — надавати пріоритет практиці над теорією.

Нагадаємо, що зустріч відбулася в межах проекту «Alumni Talks», запровадив його декан гуманітарного факультету Дмитро Шевчук. Ініціатива функціонує ще з минулого року та дає можливість зустрітися нинішнім студентам з успішними випускниками Острозької академії, які хочуть поділитися професійним досвідом, інформацією, яка функціонує у площині їхньої діяльності, та секретами успішної роботи.

«Минулого року ми мали подібний проект „BIT DISCUSSIONS“, що являв собою спілкування студентів з успішними бізнесменами, які ділились своїм професійним досвідом. „Alumni talks“, як на мене, формат ще кращий. Адже історії успіху випускників академії не лише надихають та стимулюють, а й ламають стереотип, що студенти камерних, провінційних вишів не досягають кар’єрних висот»,

ділиться враженнями студентка гуманітарного факультету Катерина Дудар.

Теги: Острозька академія, Павло Булгак, політологія