Новий сезон Чемпіонату з вирішення бізнес-кейсів Smart Challenge презентували в Острозькій академії

07.03.2017

Компанія Smart Peoplе разом із партнерами, представниками топових українських компаній, знову завітала до Університету із презентацією нового сезону Чемпіонату з вирішення бізнес-кейсів Smart Challenge.

Уперше змагання відбулися 6 червня 2015 року. Засновник та організатор проекту — компанія Smart People під керівництвом Тараса Комаренка. Smart Challenge спрямований на виявлення і розвиток управлінських талантів студентів ІІІ-VІ курсів університетів Рівненщини та Волині.

Суть Чемпіонату полягає у вирішенні бізнес-кейсів (певних економічних, соціальних чи бізнес-ситуацій у компанії, які потребують вивчення, визначення проблеми та формування аргументованого рішення). Особливістю є те, що комунікація представників компаній-партнерів зі студентами відбувається у формі бізнес-гри. Кращі учасники отримують запрошення на співбесіду, стажування чи практику, цінні подарунки та інші можливості.

Особливістю п’ятого сезону Чемпіонату є нові умови проходження відбіркового етапу, який визначить учасників фінального змагання. Так, учасники, які зареєструвалися (команди чи індивідуальні особи), отримають кваліфікаційний кейс від компанії «Дмитрук», на вирішення якого матимуть 3 дні. Якщо рішення кейсу сподобається журі, учасники отримують шанс потрапити у фінал і вирішувати кейс Генерального Партнера проекту — URBAN PLANET.

У фінальній грі учасники зустрінуться й з топ-управлінцями інших компаній-партнерів, які будуть серед журі. Завдання команди розв’язуватимуть упродовж чотирьох годин, згодом презентують свої рішення журі.

Нагадаємо, що аж 7 українських компаній-лідерів стали партнерами V Чемпіонату з вирішення бізнес-кейсів Smart Challenge на Рівненщині — URBAN PLANET, Eskada-M, РЕНОМЕ, Dyckerhoff Cement Ukraine, Nestle, та Verallia Ukraine.

Реєстрація триває до 17 березня. Зареєструватися можна за лінком: http://bit.ly/sc-5-rv-register

Детальна інформація про Чемпіонат:

Якщо ти амбітний, цілеспрямований та креативний, то Smart Challenge — чудовий спосіб перевірити себе, а також отримати шанс кар’єрного розвитку у провідних українських компаніях.

Теги: Острозька академія, Smart Peoplе, Smart Challenge