*

Актуальні питання соцзахисту населення: тренінг в Острозькій академії

06 жовтня 2017

Тренінг, присвячений питанню соціального захисту учасників АТО, членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО відбувся в Острозькій академії 4-го жовтня. Учасниками практикуму стали працівники управління праці та соціального захисту населення виконкому Острозької міської ради, а також студенти і викладачі університету.

Ще одним не менш важливим питанням, порушеним на тренінгу, було обговорення особливостей організації роботи зі створення мережі допомоги учасникам АТО, членам їх сімей, сім’ям загиблих учасників АТО при сільських, селищних радах Рівненської області.

З вітальним словом традиційно виступив ректор Острозької академії Ігор Пасічник. Він відзначив, наскільки цінним є знання і збереження власної історії, і додав, що метою є розвиток і виховання української інтелігенції, збереження інтелектуального капіталу країни.

Лекторами на практикуму були: президент ВГО «РОЗРАДА» Валентина Бондаровська, професор і психолог Дженей Уайнхолд, а також головний тренер ВГО «РОЗРАДА» Ольга Куриленко.

Зокрема Валентина Бондаровська виступила для учасників практикуму із двома темами: «Чому в Україні бракує лідерів» і «Стамбульска конвенція (Чому Україна не ратифікувала угоду). А Дженей Уайнхолд розповів присутнім про дослідження травм розвитку та їх вплив на життєдіяльність людини в Україні.

«Я неодноразово зустрічала викладачів вашого університету на різних конференціях, і я побачила досить високий навчальний рівень академії, яку вони представляли, і дуже мріяла, щоб одного разу приїхати до вас, прочитати лекцію. пишаюся, що є така академія та такі студенти»,

поділилася враженнями Валентина Бондаровська.

Окрім виступів запрошених тренерів, учасники також спільно працювали над програмою для соціальних працівників Рівненської області. Тренінгове заняття стосувалося специфіки роботи з особами, які перебувають у складних життєвих обставинах.