До Острозької академії завітала поліція Рівного

06 жовтня 2017

У Національному університеті «Острозька академія» 3 жовтня відбулася зустріч з представниками поліції Рівного.

Начальника відділу патрульної поліції Рівного Сергія Мерчука, поліцейських Олександру Хохлову та Іванну Бояківську запросив до університету викладач кафедри правосуддя Сергій Гонгало. Під час пізнавальної лекції гості розповідали студентам про переваги та недоліки своєї роботи, поділилися власним досвідом та корисними порадами.

«Від Вас багато чого залежить. Особисто я зробив себе сам. Коли буває лінь щось робити, то згадайте, що хтось спить в полі та їсть сухі макарони»,

розповів колишній учасник бойових дій Сергій Мерчук.

Своїми враженнями від зустрічі поділилася студентка першого курсу гуманітарного факультету Анастасія Сероклін:

«Для себе я зробила висновок, що потрібно поважати людей, які бачили щось у своєму житті, які знають йому ціну».

Наразі триває набір, і до кінця року планують набрати понад 500 працівників. Сергій Мерчук запрошував до співпраці студентів. До лав патрульної поліції Рівного вже приєдналися четверо спудеїв Острозької академії.