Викладач Острозької академії став секретарем Національної спілки журналістів України

05.06.2017

Викладач кафедри журналістики НаУ «Острозька академія», головний редактор Видавничого дому «ОГО» Віталій Голубєв обраний секретарем Національної спілки журналістів України.

Таке рішення ухвалив пленум Правління НСЖУ, який відбувся у Києві 31 травня. Загалом до складу секретаріату НСЖУ увійшло 17 осіб. Серед них — голова Держкомітету телебачення і радіомовлення Олег Наливайко, заступник шеф-редактора ГО «Детектор Медіа» Світлана Остапа, директор інформагентства «Українські новини» Денис Іванеско, керівник кореспондентської мережі газети «Голос України», переселенка з Донбасу Ліна Кущ, редактор проекту «Крим. Реалії», переселенка з Криму Олена Юрченко та інші медійники. Секретарі Спілки виконують свої обов’язки на громадських засадах.

«За кожним секретарем закріплено певний напрямок роботи»,

розповів Віталій Голубєв.

" Мій напрямок — навчальний: зокрема, йдеться про навчання журналістів і керівників ЗМІ; навчання спілчанського активу; стажування на базі інших регіональних осередків НСЖУ та за кордоном; реагування на резонансні події у сфері медіа. Значною мірою це перетинається з тим, чим займався досі — і як керівник Школи універсального журналіста, і як автор навчальних посібників із журналістики, спікер численних навчальних заходів для медіаспільноти. Розраховую на те, що новий статус дасть змогу підсилити цю роботу — з користю і для журналістської спільноти, і для Острозької академії. Попередні плани і домовленості щодо активізації інтегрування академії в роботу НСЖУ вже існують, тож попереду — робота над їх реалізацією".

Нагадаємо, що 20-21 квітня відбувся черговий з’їзд НСЖУ, де головою наймасовішої журналістської організації України, що об’єднує близько 20 тисяч членів, на п’ятирічний термін обраний Сергій Томіленко.

На фото: Віталій Голубєв (ліворуч) та голова НСЖУ Сергій Томіленко

Теги: Острозька академія, Віталій Голубєв, “ОГО”