Викладачі та студенти Острозької академії брали участь у Всеукраїнській тренінг-програмі для лікарів

03 грудня 2017

Студенти, аспіранти, викладачі кафедри громадського здоров`я та психології Національного університету «Острозька академія» 28 листопада взяли участь у Всеукраїнській тренінг-програмі для лікарів «Мистецтво лікування: від профілактики до якості життя», який проходив у місті Тернополі.

На тренінгу доповідали провідні експерти в сфері медичної галузі на теми: «Синдромний підхід у загальнотерапевтичній галузі», «Основи фармакотерапії для практичної медицини», «Практичні аспекти контролю симптомів у внутрішній медицині», «Первинна та вторинна профілактика хронічних неінфекційних захворювань у практиці сімейного лікаря».

Під час заходу учасники мали можливість не тільки ознайомитись з найсучаснішими тенденціями у діагностиці та лікуванні найбільш значимих хвороб, але й пройти практичне тестування по вимірюванню стану індивідуального здоров’я.

Завідувач кафедри громадського здоров’я Острозької академії, кандидат медичних наук Ігор Гущук, в рамках програми тренінгу, виступив з питань розбудови системи громадського здоров`я в Україні.

В кінці тренінгу всі отримали сертифікати учасників Всеукраїнської тренінг-програми для лікарів та набули членство в «Асоціації превентивної та антиейджинг медицини».