В Острозькій академії провели літературний вечір

03 листопада 2017

У національному університеті «Острозька академія» активісти та активістки всеукраїнської молодіжної організації «ФРІ» організували 1 листопада вечір поезії.

Послухати творчість інших, прочитати власну, продекламувати класиків, обговорити почуте — таку можливість отримали близько 20 учасників та учасниць заходу.

Окрім поезії, організатори підготували для присутніх вікторину: питання стосувалися класиків літератури та просто відомих літераторів. Наприклад, : «Чи знаєте ви, хто вірив в існування фей? А хто програв цілий маєток?», «А як щодо лауреатки Нобелівської премії, яка етнічно українка, але проживає в іншій країні?»

Найбільшу кількість правильних відповідей дала студентка спеціальності «Культурологія» Інна Гавриленко.

«Відчуваю щастя. Отримала книжку, бо сказала найбільше правильних відповідей протягом вікторини. Взагалі, вечір крутий. Було дуже весело. Вірші дуже класні. Я навіть не знала, що в Острозі є стільки класних поетів»,

розповідає Інна.

Однією із авторів була і студентка спеціальності «Журналістика» Світлана Моренець. Вона прочитала декілька власних поезій.

«Сьогодні я читала свої вірші. Була дуже тепла атмосфера. Дуже класна аудиторія. Усі такі привітні. Це найперше і найголовніше, що має бути на літвечорах.»,

ділиться враженнями Світлана.

«Цей захід ми готували тиждень, хоча планували його два тижні. Очікування виправдалися на 200%. Все пройшло напрочуд цікаво, енергійно і у дружній атмосфері. Надалі плануємо організувати щось масштабніше. Більше учасників та жива музика»,

розповідає організатор Женя Чопа.