Острозька академія — переможець конкурсу проектів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю

03.07.2017

Нещодавно відбулося засідання Українсько-Польської Ради обмінів молоддю, під час проведення якого прийняли рішення про переможців конкурсу на реалізацію проектів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю.

Проект «Дослідження та вивчення спільної українсько-польської мистецької спадщини XVI-XX ст.» Національного університету «Острозька академія» визначили одним із переможців Конкурсу.

Із приводу надання роз’яснень та інформування щодо подальшої реалізації проектів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю Міністерство молоді та спорту 26 червня провело зустріч для інститутів громадянського суспільства, навчальних закладів та комунальних установ, які стали переможцями конкурсу у 2017 році, із керівництвом Мінмолодьспорту, зокрема із заступником Міністра молоді та спорту України Олександром Яремою та директором департаменту молодіжної політики Мінмолодьспорту Іриною Беляєвою.

Від Острозької академії у зустрічі взяв участь керівник відділу міжнародного співробітництва Едуард Балашов. За його словами, проект «Дослідження та вивчення спільної українсько-польської мистецької спадщини XVI-XX ст.» реалізовуватиметься спільно з партнером — Університетом природничих наук у Варшаві, шляхом судентських обмінів та детальним вивченням спільного минулого.