В Острозькій академії анонсували тему майбутнього мюзиклу

02 листопада 2017

У стінах Національного університету «Острозька академія» 31 жовтня театральна студія «Дивись», очолювана студентом університету Вадимом Юрченко, анонсувала новий мюзикл, який уже готується для подальшої постановки в культурно-мистецькому центрі.

В основному корпусі «кинули якір» учасники майбутньої події у гримі й костюмах. Крижані часточки в волоссі й білі жилети — посилання на відому історію про легендарний затонулий «Титанік», гігантський пасажирський лайнер, який зіткнувся з айсбергом у крижаних водах Атлантичного океану під час першого свого рейсу в квітні 1912 року. Першим мюзиклом з моменту нової директури була історія, написана за мотивами «Красуні та Чудовиська», із вплетеннями елементів з історії Острога й академії.

Майбутній мюзикл стане значно грандіознішою подією, зазначає Вадим Юрченко. Утім, це не буде дублювання відомої голлівудської історії за участю Кейт Вінслет та Лео ді Капріо, як попереджає директор театральної студії.

Уже з огляду на неочікувано підготовлений перфоманс слід очікувати феєричної події, яка, цілком можливо, вийде й за межі камерного Острога.