«Гумористичний турнір»: веселі жарти, неймовірні емоції та шалений драйв

30.05.2016

У Культурно-мистецькому центрі Острозької академії 26 травня відбувся гумористичний турнір. Участь, у якому брали 5 команд, 3-є з яких пройшли в наступний тур. Оцінювало гумористів журі у складі Володимира Літовчука, Романа Махлая та Олександра Лозюка. Кожен із суддів, за правилами, мав обрати команду, з якою буде грати у наступному турі.

У турнірі змагалися такі збірні: команда гуманітарного факультету «Острозька філармонія ім. Павла Зіброва», представник факультету міжнародних відносин «Збірна незарахів», команда Інституту права ім. І. Малиновського «Попелюшка», представник факультету романо-германськиї мов «Діма», а також збірна економічного факультету імені ректора «Зефір».

Кожна команда презентувала 10-хвилинний виступ, де могла жартувати на різну тематику. Після чого журні визначили переможців. Володимир Літовчук обрав представника команди «Збірна незарахів», Роман Махлай став наставником збірної «Зефір». За останнє місце в Олександра Лозюка у «батлі» боролися «Острозька філармонія ім. Павла Зіброва», «Попелюшка» та «Діма». Олександ Лозюк обрав команду Інституту права ім. І. Малиновського «Попелюшка».

Володимир Літовчук зазначає:

«Враження від концерту дуже приємні. Всі команди великі молодці. Обрав свого гравця за сміливість. Виступати одному на сцені від усього факультету — це дійсно круто. Думаю, що у фіналі легко не буде, але налаштований виключно на перемогу».

Отож у фіналі, який відбудеться восени чекайте на гумористичне змагання Володимира Літовчука разом із представником факультету міжнародних відносин «Збірна незарахів», Романа Махлай із збірною економічного факультету «Зефір» та Олександра Лозюка із командою Інституту права «Попелюшка».

Теги: Острозька академія, КМЦ, Гумористичний турнір