Візит делегації із м. Новоград-Волинський

25.09.2016

20 вересня 2016 року Національний університет «Острозька академія» вкотре продемонстрував свою велич та вагому роль у формуванні високоінтелектуальної й духовно збагаченої еліти незалежної України.

До нашої альма-матер завітала делегація заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів м. Новоград-Волинського. Гості мали можливість детальніше познайомитися з історією, сьогоденням та майбутніми планами розвитку університету під час екскурсії, яку особисто провела директор музею, кандидат історичних наук Хеленюк Анастасія Анатоліївна.

Друга частина візиту проводилася у форматі спілкування із деканами факультетів та директором Навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського.

Зустріч розпочалася із вітального слова декана економічного факультету, доктора економічних наук, доцента Козак Людмили Василівни:

"Острозька академія пишається тим, що має багато хороших друзів, які будучи професіоналами своєї справи, прикладають максимум зусиль, щоб сучасна молодь здобувала якісну освіту і була успішною. Гості із м. Новоград-Волинський минулого навчального року радо зустрічали нас у своїх навчальних закладах під час проведення профорієнтаційних зустрічей нашими викладачами та студентами в рамках святкування 440-річчя Національного університету «Острозька академія», а сьогодні ми гостинно приймаємо їх у стінах нашої альма-матер, щоб вони на собі відчули переваги нашого навчального закладу, його унікальність на ринку освітніх послуг України та світу."

Модератором та співорганізатором заходу була заступник декана економічного факультету з профорієнтаційної роботи, кандидат економічних наук Харчук Юлія Юріївна.

Особливість нашої зустрічі полягає у тому, що Ви маєте можливість отримати інформацію про усі спеціальності та спеціалізації, які пропонує наш університет, із уст деканів факультетів та їх заступників, які детально характеризують кожну із них і дають вичерпні відповіді на усі Ваші запитання. Такий формат співпраці із представниками адміністрації загальноосвітніх навчальних закладів, учнями та їхніми батьками є досить ефективним, оскільки дозволяє отримати вичерпну інформацію як про університет в цілому, так і про кожний факультет зокрема, надає можливість абітурієнтам зробити правильний вибір на шляху здобуття омріяної професії в майбутньому.

Презентацію Національного університету «Острозька академія» провели декан гуманітарного факультету, доктор філософських наук, доцент Шевчук Дмитро Михайлович та декан факультету політико-інформаційного менеджменту, кандидат наук з державного управління, доцент Лебедюк Віталій Миколайович.

Про особливості вступу та навчання на своїх факультетах розповіли декан факультету міжнародних відносин, доктор історичних наук, професор Атаманенко Алла Євгенівна, декан факультету романо-германських мов, кандидат психологічних наук, доцент Ковальчук Інна В’ячеславівна, заступник директора навчально-наукового інституту права ім. І. Малиновського з навчально-виховної роботи Матвійчук Марія Анатоліївна.

Вкотре про важливість морально-естетичного та духовного виховання сучасної молоді наголосив доктор педагогічних наук, професор, настоятель студентсько-викладацького храму преподобного Федора Острозького Жуковський Василь Миколайович, який детально розповів про внесок Острозької академії в християнське виховання не лише студентів, а й дошкільнят та учнів загальноосвітніх навчальних закладів, презентував навчально-методичне забезпечення з дисципліни «Християнська етика», розроблене представниками професорсько-викладацького складу університету.

Враженнями від зустрічі поділилася методист управління освіти і науки м. Новоград-Волинський та ініціатор візиту до Острозької академії Тетяна Миколаївна Балаушко:

"Я і заступники директорів шкіл з виховної роботи м. Новограда-Волинського щиро дякуємо за теплий прийом. Багато хороших вражень отримали від екскурсії до музею та й від усієї академії зокрема. На зустрічі із деканами поповнили багаж знань про університет та навчання. Інформацію донесли до батьків на зборах, які зараз проходять у навчальних закладах міста. Ми раді та пишаємося тим, що еліта наших випускників і зараз навчається у Вас. Дякуємо Вам і сподіваємось, що ще більше наших випускників буде навчатися у найкращому університеті України."

Теги: Острозька академія, Новоград-Волинськ, Тетяна Балаушко