*

Освіта

Мета НаУОА – надання якісних освітніх послуг, які дозволяють студентам здобути знання та вміння, затребувані на сучасному ринку праці. Усю інформацію, яка стосується освітнього процесу в НаУОА, ви зможете знайти в цьому розділі.

Світлана Кочерга презентувала нову книгу «Під знаком Криму».

20 травня 2016

19 травня викладач кафедри української мови та літератури Світлана Кочерга презентувала нову книгу «Під знаком Криму». Презентація відбулася в межах Всеукраїнської акції «18 травня ми всі — кримські татари» пам’яті жертв депортації 1944 року.

Упродовж зустрічі Світлана Кочерга ділилася спогадами про Крим, в якому «подих, аромат, відгук, наче в мушлі».

«Моя місія — відкрити для вас Крим, таким, яким він був для мене, сокровенним. Я прожила там майже 40 років. Він проростав у мене, як трава через асфальт»,

зазначила Світлана Олексіївна.

«Зустріч була дуже важка психологічно. Напруга й тремтіння голосу Світлани Олексіївни створювали атмосферу перенесення в той край. Красу Криму вдалось і побачити, і відчути завдяки вдало підібраним поетичним рядкам. Світлана Кочерга пообіцяла й надалі знайомити нас з цією культурою, тож чекатимемо далі!»

ділиться враженнями студентка Тетяна.

Найбільш вразливою й щирою була настанова Світлани Кочерги своїм студентам:

«Їдьте в Крим, та не їдьте туристами, обвішеними фотоапаратами. Їдьте серцем і переказуйте вітання від мене!».

Хотілося б подякувати Світлані Олексіївні за ті емоції, які слухачі отримали на зустрічі. Щирість і відвертість її слів доторкнулися до серця кожного.