Гуманітарний факультет підкорив «Візитівку – 2016!»

18.11.2016

Відгримів щорічний конкурс «Візитівка», що символічно відбувся на День студента 17 листопада у Культурно-мистецькому центрі Острозької академії. Шість сильних і креативних команд першокурсників змагалися за право бути найкращими. Вони демонстрували свої таланти та гумористичні здібності. Злагоджені рухи, чарівні голоси та цікаві жарти супроводжували учасників та усіх присутніх увесь вечір.

«Безперечно, цей день ми чекали з нетерпінням і особисто я дуже задоволена. Не будемо брати до уваги всі турботи, що виникали при підготовці, але воно того варте. „Візитівка — 2016“ дала чітко зрозуміти всім, що спудеї першого Острзоької академії, достойні цього звання і наша альма-матер може ними пишатись. Щодо самого процесу, як зазначили члени журі, з шести команд чотири були сильнішими та ця конкуренція не завадила студентам різних факультетів переживати та вболівати. Дуже вдячна всім організаторам і особливо нашим студентським деканам за безцінний досвід, море емоцій, нові знайомства та родинне братерство. Упевнена, що надалі перший курс продовжуватиме свою активну діяльність в організації культурного життя академії»,

розповідає учасниця команди політико-інформаційного менеджменту Владислава Зновяк.

Кожна команда підготувала яскраві номери і гідно представила свій факультет. Шість суперників — сильних та запальних, які завзято та наполегливо працювали аби отримати такий результат. Переможцем «Візитівки — 2016» став гуманітарний факультет. Представники команди подарували глядачам неймовірне шоу, що привело їх на переможну пряму.

«Емоції бурлять! Ми два з половиною місяці готувалися до цього заходу. За цей час — стали справжньою командою, а вже зараз ми одна гуманітарна сім’я. Стоячи на сцені, чуючи назву нашого факультету, коли оголошували переможців, ми просто зрозуміли: „що ми це зробили!“, що недарма годинами сиділи в КМЦ! Дякуємо усім, хто готував нас на „Візитівку“ і особливо тим, хто підтримував»,

ділиться враженнями студентка команди переможців Анна Попенко.

До складу журі увійшли директор Острозького районного будинку культури, директор торгового дому «Культтовари» Анатолій Добрудський, постійний член журі гумористичних фестивалів у м. Рівному Юрій Козачек, завідувач культурно-мистецького центру НаУОА Олександр Лозюк, почесний голова правління молодіжної громадської організації «КВН Рівненщини» Віталій Ліпський та начальник редакційно-видавничого відділу НаУОА Роман Свинарчук. Суддівська колегія зазначила, що все відбулося як у шахах: «Хто першим виступив — той першим перемагає!».

Також Братство спудеїв Острозької академії проводило конкурс на «Найдружніший факультет», де найкращими стали студенти економічного факультету.

Теги: Острозька академія, Візитівка – 2016, Гуманітарний факультет