Представник рівненської компанії запропонував роботу студентам Острозької академії

17.05.2016

У журналістській лабораторії Національного університету «Острозька академія» «J.Lab» 12 травня вже вдруге відбулася зустріч у рамках проекту «BIT Discussions». Цього разу студенти поспілкувалися з начальником відділу перевезень рівненського ТзОВ «Камаз-Транс-Сервіс» Віталієм Савчуком.

Компанія займається міжнародним вантажним транспортуванням та експедиційним обслуговуванням. Гість розповів не лише про діяльність фірми, а й про її значення на міжнародному ринку та масштаби здійснених перевезень.

«Зустріч із представником „Камаз-Транс-Сервіс“ видалася дуже цікавою. Віталій Савчук поділився реальним досвідом роботи в компанії, звернувши увагу на навички, які потрібні для успішного виконання роботи. Також він запропонував нашим студентам реальну роботу, якою вони мають можливість скористатися»,

зазначив декан Гуманітарного факультету Дмитро Шевчук.

Віталій Савчук приїхав із конкретною пропозицією для присутніх: вакансією менеджера з експедитування вантажів служби міжнародних перевезень. За його словами, на цю посаду свої резюме можуть подавати студенти будь-яких спеціальностей, головне — на базовому рівні знати англійську мову.

«Думаю, такі зустрічі дуже важливі, оскільки студентам важко уявити, яким буде постстудентське життя на практиці і сучасні реалії бізнесу як всеукраїнського, так і міжнародного дуже зацікавлюють. Це не інсайд, це пряма розмова з офіційним працівником, який не думав, чого б зайвого не сказати, а думав про те, чи не забув сказати чогось іще»,

поділився враженнями студент Дмитро Байда.

«BIT Discussions» (Business, information, technology) — дискусійна платформа, в рамках якої до академії приїжджають успішні люди бізнесу, медіа, IT-компаній тощо. Вони налагоджують співпрацю зі студентами, в деяких випадках пропонуючи перспективу для майбутнього працевлаштування. Координатор проекту

викладачка кафедри журналістики Вікторія Назарук.

Теги: Острозька академія, J.Lab, BIT Discussions, Віталій Савчук