Сергій Загородній: «Здоровий спосіб життя – запорука успішної кар’єри та щасливої сім’ї»

15.04.2016

На базі Національного університету «Острозька академія» функціонує «Школа куратора» модератором, якої є доцент, кандидат філологічних наук Маслова Юлія Петрівна. У рамках проекту 14 квітня відбулася лекція на тему: «Тютюнопаління: основні способи протидії», яку провів кандидат медичних наук, старший викладач кафедри психології та педагогіки Загородній Сергій Михайлович.

«Поняття культури у загальній масі курців дуже примітивне. Вони, інколи, не рахуються ні з ким. Людина свідомо себе труїть, свідомо вкорочує собі віку і ніякі нотації та прохання їй уже не допомагають. Є таке прислів’я: „Поки грім не загримить, то мужик і не перехреститься“ — так і тут»,

розповідає лектор.

Під час зустрічі студенти дізналися про вплив наркотичних речовин на організм людини. Зокрема, про дію тютюну та нікотину, вплив сигарет на нервові клітини. Лектор закріпив свою розповідь повчальними історіями з життя реальних людей, що уже стикалися з подібними проблемами.

«Лекція є досить актуальною для студентів. Шкідливі звички руйнують не лише особистісні цінності, а й заважають розвиватися професійно, планувати сім’ю, повноцінно жити. Ми зацікавлені у тому аби наша молодь була успішною. Такі заходи виховують високоморальну і цілеспрямовану особистість, яка стане гідним представником своєї країни»

зазначає модератор «Школи куратора» Юлія Маслова.

Захід відвідали студенти 1 та 2 курсів разом зі своїми кураторами і, також, усі охочі. Слухачі мали змогу поспілкуватися із лектором і запитати те, що їх зацікавило. Кожен почерпнув для себе щось корисне адже про такі проблеми потрібно говорити, бо вони є дуже актуальними на сьогодні.

«Пам’ятайте, що таке культура українців. Це повага до старших, любов та милосердя. Якщо не знаєте що робити, то запитайте у батьків, які уже мають за плечима неоціненний досвід»,

говорить пан Сергій.

Лектора слухали із захопленням. Він вдало поєднав свої практичні і теоретичні навички та поділився ними з іншими. Це була не «суха лекція», а живе і цікаве спілкування.

«Я вважаю, що лекція професора Загороднього була дуже змістовною і надзвичайно цікавою. Я сама не часто ходжу на подібні лекції, але от до нього вирішила сходити тому, що мене зацікавила тема, що є дуже актуальною сьогодні. Слухала я дуже уважно від початку до кінця тому, що пан Загородній не тільки розповідав все доступно, а й розряджав атмосферу прикладами із життя і жартами, які мені дуже сподобалися»,

ділиться враженнями студентка 1 курсу Ірина Мельничук.

Студенти почули багато цікавих фактів про шкідливі звички і їх негативний вплив на здоров’я людини. Молодь має дотримуватися здорового способу життя адже вона є майбутнім України.

«У вас попереду усе життя. Хотілося б побажати аби воно не перетворилося на пекло для вас і ваших рідних. Ви живете не для того. Світ наповнений безліччю цікавих речей. Насичуйте його планами та ідеями. Позбудьтеся цих шкідливих звичок»,

такими словами завершує лекцію Сергій Михайлович.