День журналіста в ОА: відкрита лекція, вебінар та можливості для розвитку

08.06.2016

У Національному університеті «Острозька академія» 6 червня відсвяткували День журналіста. В цей день відбулися низка подій для журналістів усіх курсів.

Публічну лекцію провела студентка 3-го курсу спеціальності «Журналістика» Алла Максимчук. Вона прочитала лекцію на тему: «Культура у ЗМІ та культура ЗМІ». Алла була учасницею Школи культурної журналістики «Від першої особи: Голос», яка відбувалася з 11 по 15 травня в Харкові. Під час лекції студентка презентувала основні питання, які розглядалися під час навчальної програми та ознайомила слухачів із озвученими експертними рекомендаціями щодо того, як оптимально висвітлювати культурну проблематику у ЗМІ.

«Майже тиждень майстер-класів від лекторів не лише українських, а й іноземних відкрили мені нові простори для думок. Ми говорили про війну, біженців, національні меншини, гендер, старість майже про все, що зараз найбільше обговорюється у суспільстві. Такі школи, особливо для студентів, важливі тим, що тут можна зрозуміти, які є вагомі проблеми у світі».

ділиться враженнями студентка Алла Максимчук.

Після відкритої лекції відбувся вебінар «Як висвітлювати дражливі теми про Україну в закордонних ЗМІ». Вебінар пройшов за участю власного кореспондента української редакції «Deutsche Welle» Анастасії Магазової. Під час вебінару було обговорено імідж країни у закордонних ЗМІ та зарубіжну пресу в Україні.

Про свої враження від віртуальної зустрічі ділиться Катерина Дудар:

«Ви знаєте як відсвяткувати День журналіста? Найкращий спосіб відзначити професійне свято − навчитись чогось нового, отримати можливості для розвитку. Саме такою вишенькою на святковий торт і став вебінар із пані Магазовою. Говорили про українську журналістику та закордонні ЗМІ та не забули запитати секрет професійного успіху. Гостя цікава своїми поглядами та досвідом».

Також до Дня журналіста студенти 2-го курсу спеціальності «Журналістика» зняли промо-ролик про журналістів ОА. Ролик можна переглянути в соцмережах.

Теги: Острозька академія, Журналістика, День журналіста