Віденський бал по-острозькому: традиції та вишуканість

05.03.2016

Свято весни, грації та вишуканості «Viennese Ball 2016» відбулося в Національному університеті «Острозька академія» 3 березня. Захід проводився у рамках відзначення тижня факультету романо-германських мов.

«Viennese Ball» — не просто свято, а ціла традиція. Ми намагалися створити затишну та вишукану водночас атмосферу й дотриматись традицій проведення балу. Труднощі підготовки полягали і у створенні оригінальної фотозони та елегантних запрошень, котрі б якомога краще відобразили ідею заходу, і у контролюванні усіх дрібниць, від котрих залежить усе свято. Думаю, нам це вдалось,

поділилась організатор події Вікторія Талащук.

До початку заходу гості фотографувалися у спеціально облаштованій фотозоні. Танцювальну частину вечора відкрила пара «господарів балу» — Дмитро Басок та Олена Дудар, які відповідно до кольору стрічок гостей запрошували їх до віденського вальсу. Мелодії танцю звучали у виконанні Камерного оркестру Рівненської обласної філармонії. Гості також насолоджувались мистецькими номерами студентів та місцевих колективів.

Наш університет — єдиний, у якому проводиться такий вишуканий захід. Це гарна можливість поринути у атмосферу величі та краси. Ми ретельно готувалися, допомагали парам покращити танцювальні навички, аби сповна насолодитися вальсом під час балу,

діляться враженнями гості балу Тамара Данильченко та Юрій Данилець.

Теги: Острозька академія, бал, факультет романо-германських мов