Випускниця Острозької академії — учасниця конкурсу краси «Miss Ukrainian Canada 2016»

04.07.2016

Випускниця Національного університету «Острозька академія» Яна Білик готується до участі в конкурсі краси «Miss Ukrainian Canada 2016». Вона пройшла до фіналу, який відбудеться 16 липня в Канаді. Українська красуня має всі шанси на перемогу, адже в її арсеналі власнонаписана пісня та унікальний серпанковий костюм.

«Я закінчила Острозьку академію, де отримала диплом магістра культурології. Взагалі, я вважаю Острозьку академію своєю другою матір’ю, тому що саме там відбулося моє друге народження — я усвідомила, ким я є, а саме те, що я є українкою. Академія навчила мене ще більше любити українську культуру та мову. Також з дитинства я граю на фортепіано, співаю та пишу пісні. Навіть навчаючись в академії, я грала в рок-гурті та виступала. Уже декілька років тому вирішила повністю присвятити своє життя музиці. У Торонто викладаю діткам фортепіано, записуюсь на студії, виступаю на різних заходах і фестивалях. До речі, якраз на конкурсі представлятиму одну із власнонаписаних пісень»,

розповіла Яна Білик.

Як стверджує конкурсантка, для неї цей конкурс, передусім, є можливістю зустріти чудових людей, реалізувати соціальні та культурні проекти, спрямовані на розвиток України. Уже за останні п’ять місяців підготовки до конкурсу вона отримала неймовірну підтримку від своїх земляків в Україні, познайомилася з Центром відродження та дослідження Волині, який надав їй для конкурсу серпанковий костюм.

«Із впевненістю можу сказати, що факт участі в конкурсі — уже для мене своєрідна перемога. Я маю унікальну можливість представляти українську культуру в Канаді, а також зустріти чудових людей як у Канаді, так і в Україні, з якими я почала працювати, і які мене щиро підтримують. Тому в конкурсі ціную участь і сам процес підготовки»,

зауважила Яна для інтернет-порталу "Рівне Інформаційне".

Теги: Острозька академія, Miss Ukrainian Canada 2016, Яна Білик