«Наша 11-та весна» — шлях до успіху!

04.04.2016

У Національному університеті «Острозька академія» з 28 березня по 1 квітня під гаслом «Наша 11-та весна» пройшов тиждень факультету політико-інформаційного менеджменту, що був сповнений приємними сюрпризами і несподіванками.

Робочий тиждень розпочався для усіх, як ніколи яскраво. Уже традиційна червона доріжка дала змогу викладачам і студентам відчути себе знаменитостями. Елегантність, граційність і посмішки супроводжували усіх присутніх.

Пізніше, відбулося урочисте відкриття тижня факультету. Декан, Лебедюк Віталій Миколайович, привітав студентів з цією подією, а пізніше завідувачі кафедр вручили грамоти студентам, які брали активну участь у громадському, науковому, спортивному та культурному житті університету. Також студенти спеціальності «Документознавство» організували еко-квест — «Сад майбутнього! Долучайся!», що передбачав прибирання території університету. Щирі та непідкупні емоції демонстрували фото у рамках акції «Селфі з викладачем», а корисні та повчальні речі студенти почерпнули з акції «ПІМ проти паління».

«Насправді, завжди очікується, що щось не вийде, адже організаційна робота складається із безлічі дрібничок, які відіграють велику роль у загальній картинці, але найбільше задоволення отримуєш тоді, коли бачиш результат, тоді й не шкода потраченого часу, зусиль та ресурсів. Учасники всіх заходів великі молодці, за їхню ініціативність я їм дуже вдячна»,

розповідає студентський декан факультету політико-інформаційного менеджменту Ольшевська Катерина.

11 років — той шлях, який пройшов факультет за період свого існування. Тому вівторок розпочався із запального та яскравого флеш-мобу під гаслом «Наші 11 кроків до успіху!», який організувала студентка IV курсу спеціальності «Політологія» Олександра Бурба. Відчути спокій і поетичну насолоду з нотками кави можна було на літературному вечорі «Подивися на мене», який відбувся в академічній кав’ярні. Студенти мали змогу поринути у глибокий світ поезії і спробувати себе у ролі читців-декламаторів.

Середа стала найсмачнішим днем тижня адже супроводжувалася акцією «Три присмаки наших спеціальностей!». Усі охочі змогли скуштувати смаколиків із присмаком факультету політико-інформаційного менеджменту. Також відбулися грандіозні вистави «Комашки бешкетують та «Ризик» під керівництвом доцента кафедри психолого-педагогічних дисциплін Галини Гандзілевської. Завершенням дня став святковий концерт на якому панувала атмосфера теплоти і щирості. Приємним сюрпризом став святковий торт.

«Найбільше мені сподобались рівень та якість залученості викладачів та студентів факультету до святкування. Протягом тижня бурлили емоції, а формат заходів ставав все більш інтригуючий. Дуже цікавою була вистава «Комашки бешкетують», де дітки розкривали свої таланти. Сподіватимемось що вони стануть студентами саме нашого факультету. Незабутні емоції та гордість за свій факультет відчув під час презентації інформаційних ресурсів наших спеціальностей та неймовірної спортивної форми. Дякую усім хто долучився до святкування тижня нашого факультету та фінансовим спонсорам нашої футбольної феєрії. З впевненість можу сказати що «ПІМ в авангарді!»,

прокоментував дійство декан факультету політико-інформаційного менеджменту Віталій Лебедюк.

У четвер студенти-політологи демонстрували свої ораторські здібності на фестивалі красномовства «Студентсько-абітурієнтський мікс», де кожен розповідав про обрану спеціальність та її особливості. Абітурієнти та їх батьки з захопленням слухали доповідачів, а потім обрали трійку найкращих. Друга половина дня була не меш насиченою. Відбулася презентація центру європейської освіти та міжнародної наукової школи Global Governance інституту глобальних стратегій управління Національного університету «Острозька академія».

Заключний день також мав безліч несподіванок. Вранці відбулася презентація інформаційних ресурсів кафедр факультету та оновленого сайту факультету політико-інформаційного менеджменту. Незабутнім закінченням дійства була демонстрація нової та унікальної факультетської спортивної форми, завдяки сприяння випускника спеціальності «Політологія», депутата Рівненської обласної ради Володимира Муляра та фінансової допомоги власника однієї із найбільш потужних та впливових компаній Рівненської області «INTER BETON» Юрія Миколайовича Чаборая.

«Мені надзвичайно приємно бути сьогодні тут, відчувати атмосферу святкування тижня факультету політико-інформаційного менеджменту та долучитися до хорошої справи — інвестувати у спортивний розвиток нашого краю. Наша компанія і надалі сприятиме зростанню Вашої спортивної команди»,

зазначив власник компанії «INTER BETON» Юрій Чаборай.

Дівчата-спортсменки також не лишилися без уваги. Завдяки фінансовій допомозі футбольного клубу "Верес«(Рівне) вони також отримали свою спортивну форму. Студентська рада та деканат висловлює щиру подяку усім, хто долучився до створення свята, а особливо спонсорам факультетських спортивних форм власнику компанії «INTER BETON» Юрію Чабораю та виконавчому органу «Рівненський футбольний клуб «ВЕРЕС — РІВНЕ», які люб’язно надали свою допомогу та стали учасниками свята.

«Тиждень факультету ПІМ дарував мені піднесений настрій щодня. Особливо я задоволена концертом та зокрема, виставою „Ризик“, котра відкрила для мене якісно новий образ викладачів, котрі приймали в ній участь. Я вкотре переконалась, що правильно вибрала ВУЗ та факультет. З 11 весною тебе, ПІМ»,

ділиться враженнями студентка факультету Вікторія Серб.

Тиждень завершився, але приємні враження та яскраві емоції супроводжуватимуть усіх ще дуже довго. Ось така-от «Наша 11-та весна».