Студенти-правники — переможці всеукраїнського конкурсу наукових робіт

03.04.2016

В Університеті державної фіскальної служби України 16 березня завершила свою роботу науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право».

На конкурс надійшло 63 роботи із 36 вищих навчальних закладів. На підсумкову конференцію було запрошено 35 студентів, які є авторами 31 наукової роботи із 22 вищих навчальних закладів України, зокрема, Національного університету «Острозька академія».

Безпосередню участь у підсумковій конференції згідно з реєстрацією взяло: 33 студенти, які є авторами 30 наукових робіт із 21 ВНЗ України. Оцінювала виступ конкурсантів галузева конкурсна комісія, у складі якої були провідні вчені України.

Студенти четвертого курсу Навчально-наукового інституту ім. І. Малиновського Національного університету «Острозька академія» Олексій Войчишин та Богдан Кренціль стали фіналістами, а Роман Подзізей та Марта Козловська призерами і здобули дипломи ІІ ступеня.