Українські воїни дякують студентам Острозької академії за привітання з новорічно-різдвяними святами

30.01.2015

До Національного університету «Острозька академія» надходять численні подяки від воїнів АТО за отриманий збірник привітань «З Новим роком та Різдвом Христовим, український воїне!».

Нагадаємо, що презентація збірника відбулася 20 січня в Національному університеті «Острозька академія». Автори привітань ― студенти. Тираж збірника ― 200 примірників. 130 із них одразу після презентації були надіслані українським військовим на Схід.

«Зараз у цей надзвичайно складний час нам дуже важлива підтримка кожного з вас. Щиро дякуємо за теплі слова. У цей період, коли Україна відзначає Різдвяні свята, ми змушені боронити її від загарбника. Ваша підтримка і добрі слова додають нам сил і вселяють віру у перемогу над ворогом»,

зауважив острожанин Сергій Максимчук, який зараз виконує обов’язки начальника медичної частини одного із батальйонів українських військових біля Краматорська.

Наводимо деякі фрагменти із привітань студентів Острозької академії:

Іванна Буслюк, студентка першого курсу спеціальності «Українська філологія» ― Дякую за те, що ви даєте можливість нам бути спокійними. Єдине новорічне бажання — мирне небо та ваше повернення живими! Від усього серця я вітаю воїнів з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаю терпіння, наснаги, сил та Божого Благословення. Ми віримо, що Україна підніметься з колін, розквітне з новою силою і по всіх усюдах буде чутно щасливий дитячий сміх!

Дякую тобі, наш Воїне!

Юлія Михалецька, студентка другого курсу спеціальності «Літературна творчість» ― Любий мій Захиснику! Так, зараз я із впевненістю можу сказати «захиснику», бо знаю, що ти робиш все для того, щоб над нашими головами було мирне небо, щоб ми жили повноцінно. Дякую тобі за це! Відважно — бути зараз там, де холодно і зовсім не пахне рідними стінами, а тільки осадом від пострілів. Знай, що кожен твій подих є нашим захистом, а кожен крок допомагає дихати вільніше.

Дякую тобі, старший брате, ти робиш велику справу! Твоя сестра чекає тебе живим!

З Різдвом тебе і Новим роком!

Андрій Брик, студент другого курсу спеціальності «Релігієзнавство» ― Дорогий воїне, мій герою... Сьогодні я розплющив очі — і бачу чисте і мирне небо. Дякую тобі за це. Дякую, що борониш мою землю, твою землю. Нехай це буде вперше і востаннє, коли ти зустрічаєш Новий рік в окопі. Нехай це світле свято Різдва принесе тобі надію. Пам’ятай, що вгорі є Той, Хто знає думки і почування кожної людини. Господь бачить твої наміри, твою любов до Батьківщини. Звертайся до Нього в молитві і Він почує тебе; Він врятує і захистить тебе.

Ми молимося за вас і пишаємося вами. І чекаємо додому живими!

Катернина Хорощак, студентка другого курсу спеціальності «Журналістика» ― Миру тобі в серці і пам’ятай про те, що воюємо не проти ворогів, а боремось, насамперед, за себе, своє майбутнє, свою державу. Нехай благословляє тебе Бог! Повертайся додому героєм. Твій досвід стане великою повчальною історією для всіх українських дітей та дозволить їм знайти мирний, але справедливий ключ для свого дорослого майбутнього.

Наталія Марчук, магістрантка спеціальності «Культурологія» ― Бажаю вам миру і нехай ця війна якнайшвидше закінчиться і ви повернетеся додому — до батьків, дружин і дітей. Я, як і мільйони українців, щодня молюся за вас. Молюся, щоб Бог оберігав ваше життя і здоров’я. Я вірю у те, що ми переможемо: звільнимо Україну від російських окупантів, повернемо Крим. І вам бажаю — вірити, вірити в себе, вірити в наш український народ, в Україну, в перемогу! Адже ми — разом — нездоланна сила. І ми обов’язково переможемо!

Слава Україні!!! І вам, нашим Героям — Слава!!!

Теги: АТО, Жуковський, збірник, допомога