Національний університет «Острозька академія» — наступник першого вищого навчального закладу східнослов’янських народів — Острозької слов’яно-греко-латинської академії. Сьогодні виш визнано одним із найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Університет

Національний університет «Острозька академія» має статус самоврядного (автономного) дослідницького національного вищого навчального закладу. В університеті функціонують наукові центри, лабораторії, спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій.

Наука
Ресурси

Серед ресурсів, що надаються студентам, викладачам, працівникам та гостям університету наукова бібліотека, відділ кадрів, інформаційно-рекламний відділ, відділ міжнародних зв’язків, Центр вивчення спадщини Острозької академії, ресурсні центри, методичні кабінети.

В Національному університеті «Острозька академія» діє п'ять факультетів та Інститут права ім. І. Малиновського, студенти яких навчаються на 18 престижних спеціальностях.

Факультети
Корисне

При Острозькій академії створена велика кількість студентських організацій, а також проектів, у яких студенти беруть активну участь, мають змогу проявити свій творчий потенціал та реалізувати себе.

Різдвяне вітання Директора Інституту досліджень української діаспори НаУОА Алли Атаманенко

24 грудня 2015

Вельмишановне Панство!

 

У цей непростий для України час – прийміть найсердечніші та найтепліші вітання з нагоди Нового 2016 Року та Світлого Різдва Христового!

Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у щасливому майбутньому!

Хай Новий 2016 Рік подарує щастя і здоров’я, благополуччя та достаток у Ваш дім, вкаже правильний шлях у досягненні поставлених цілей та задумів, дасть нових сил та енергії на творення добрих справ!

Бажаємо Вам та Вашим Родинам смачної куті, веселої коляди, радісних зустрічей, а нашій Українській державі силу і мудрість подолати всі труднощі!

 

Христос народився! Славімо Його!!!!

 

 

З щирою пошаною,

 Алла Атаманенко

Директор Інституту дослідження української діяспори

Національного університету “Острозька академія”