«Треба вміти пояснювати, що у нашому суспільстві не так»

24.11.2015

Сьогодні Лариса Івшина взяла участь у засіданні Острозького клубу вільного інтелектуального спілкування молоді.

Головний редактор «Дня» Лариса Івшина стала гостею Національного університету «Острозька академія». На запрошення ректора і колективу вишу Лариса Олексіївна, член наглядової ради цього ВНЗ, взяла участь у засіданні відновленого Острозького клубу вільного інтелектуального спілкування молоді на тему «Революція Гідності: уроки, виклики, шляхи до майбутнього».

Нагадаємо, клуб був заснований ще 2006 року саме з «подачі» Лариси Івшиної як ініціатива з реального здійснення внутрішньоукраїнської інтеграції. Клуб відновив свою діяльність у червні і тоді в ньому через скайп-зв’язок взяв участь редактор відділу політики газети Іван Капсамун, що свого часу сам був активним учасником цього неформального спілкування.

У засіданні клубу взяли участь студенти з Острога, Запоріжжя, Києва, Вінниці та Івано-Франківська, які мали нагоду не лише дізнатися погляд Лариси Олексіївни на політичні і суспільні процеси в Україні, а й «з перших вуст» почути про задум та ідею останніх книжкових новинок «Дня», а саме — публіцистичного триптиху та історичної книги «Повернення в Царгород». Крім того, головний редактор «Дня» на своїй сторінці у фейсбук зазначила:

«саме з Острога, де народилося багато ініціатив... хочу почати розмову про підсумок певного етапу, адже рік 2016 — це рік 20-річчя газети «День».

Власне, говорячи про Революцію Гідності та її уроки, Лариса Олексіївна зауважила: «Ми маємо знати, коли і кого критикувати. Якщо є за що, то обов’язково потрібно. Треба вміти пояснювати, що у нашому суспільстві не так. Ми маємо самі собі подобатися, тоді й Європі сподобаємося. Звісно, мас-медіа у цьому випадку відіграють одну із ключових ролей».

Традиційно Ларисі Івшиній студенти поставили чимало актуальних запитань на різну тематику. А про те, що зустріч вийшла взаємно цікавою свідчить лише один штрих — замість запланованих півтори години вона тривала понад три!

«Газета „День“ справді є прикладом якісної журналістики. Її читають не тільки для того, щоб бути поінформованим, а й щоб бути обізнаним. Зустрічі з Ларисою Івшиною надзвичайно корисні, адже саме завдяки їй в Україні є невичерпне джерело мудрості, таке необхідне нашій молоді. Коли в державі немає ідеї, немає єдності, їй дуже потрібні такі ЗМІ, як „День“, і такі люди, як пані Лариса. Зустріч справила лише позитивні враження, стала стимулом до роздумів над багатьма важливими і проблемними питаннями сьогодення. Саме під час таких розмов, як сьогоднішня, народжуються хороші ідеї і результативні рішення»,

ділиться враженнями студентка спеціальності «Журналістика» Острозької академії Руслана Маринич.

Теги: Острозька академія, Ігор Пасічник, Лариса Івшина, газета День, клуб вільного інтелектуального спілкування