Дмитро Лазуткін презентував у НаУОА свою «Червону книгу»

20.05.2015

Поет, спортсмен та журналіст, голос якого ми чуємо у спортивних новинах чи під час трансляції боксу на провідних українських телеканалах Дмитро Лазуткін завітав до Національного університету «Острозька академія» 20 травня. Саме він озвучував Олімпійські ігри в Пекіні та Лондоні.

Острозьку академію Д. Лазуткін відвідав, аби презентувати свій новий поетичний доробок — «Червону книгу». До книжки увійшли тексти, написані автором упродовж останніх 12 місяців, а також старіші вірші, які виявилися надзвичайно актуальними саме зараз.

Збірка складається з трьох розділів: «Польова кухня», «Історія помсти» та «Ботаніка». У кожному з них вірші поєднані певною емоційною історією. Тематика різноманітна: кохання, війна, спорт, студентське життя.

«Лазуткін — неймовірний поет, який постійно розвивається у творчості. Недарма він отримав премію від видавництва „Смолоскип“. Я ще тоді вподобав його вірші»,

каже модератор заходу, літератор, викладач НаУОА Олександр Ірванець.

Теги: Острозька академія, Лазуткін, Ірванець, зустріч