Острозька академія візьме участь у створенні Української інноваційної мережі

19.02.2015

Представники норвезької компанії «Innoco AS» та Київської школи економіки днями завітали до Національного університету «Острозька академія» та запропонували долучитися до створення Української інноваційної мережі (УІМ).

«Зараз інновації стають найбільш пріоритетним питанням у всьому світі, особливо в країнах, які розвиваються. Через глобалізацію інновації є каталізатором не тільки місцевого, а й стрімкого міжнародного розвитку. З одного боку, Норвегія є однією із найбільш інноваційних та прогресивних країн світу. Своєю чергою, Україна — це країна з величезним потенціалом для розвитку бізнесу, країна з високоосвіченими та мобільними фахівцями. Зважаючи на тісну норвезько-українську співпрацю та очевидний партнерський потенціал, ми вирішили запропонувати створення Української інноваційної мережі»,

зазначають ініціатори проекту.

Становлення та розвиток УІМ базуватиметься на трьох чинниках: інновації та розвиток бізнесу всередині бізнесового та громадського секторів; прозорість, ділова етика та ефективне управління; соціальний вплив та спільна соціальна відповідальність із врахуванням двої важливих особливостей: це має йти на благо суспільству і для багатьох, а не для кількох.

Створення УІМ передбачає створення представницького офісу на базі Київської школи економіки, виявлення перспективних новаторів та інших зацікавлених сторін в Україні з громадського, державного та бізнес-середовища і залучення їх до співпраці з мережею. Також ідеться про організацію конференцій, семінарів, щоб забезпечити можливість обміну досвідом. Розвиток взаємодії в галузі інновацій між підприємствами, освітніми закладами.

Результатами створення УІМ в перспективі можуть стати зокрема: потенційне зростання в торгівлі та міжнародному партнерстві між Україною та Норвегією; постійна інноваційна підтримка інвесторів та іноземних компаній із Норвегії; вплив на створення нових ринків та появу нових клієнтів; позитивний вплив на впровадження та розвиток проекту «Горизонт-2020».

Ініціатори проекту сподіваються, що після 18-24 місяців розвитку Українська інноваційна мережа стане самоокупною недержавною організацією з бездоганною репутацією в Україні та за кордоном і позитивними досягненнями в справі сприяння розвитку бізнесу.

Найближчим часом мають бути створені ініціативні групи у кількох містах України. Фахівцям та студентам Острозької академії теж запропонували долучитися до співпраці з УІМ.

Теги: Острозька академія, Українська інноваційна мережа, Пасічник