Благодійний концерт хору Лаббокського християнського університету в Острозькій академії

15.05.2015

Хор Лаббокського християнського університету завітав до Національного університету «Острозька академія» 14 травня. Всі охочі мали нагоду почути традиційні американські спірічуелси, гімни, псалми, духовні пісні та сучасні твори в акапельному виконанні.

«У рік заснування університету в хорі брало участь близько 60% студентів. Я став керівником хору у 1996 році. Кожен із нас цікавиться різними науками: хімія, математика, соціологія. Проте всі ми обожнюємо музику. Ми відчуваємо, що Господь благословив нас. Саме тому ми тут — щоб розповісти, скільки Бог зробив для нас»,

розповідає диригент хору, професор музики Філіп Кемп.

Лаббокський християнський університет було засновано в 1957 році християнами Церкви Христової. Відтоді місія університету — надання якісної освіти та виховання важливих цінностей, які допоможуть молодому поколінню в подальшому житті.

«Кожен християнин має бути місіонером: нести в народ слово Боже. У цьому ми маємо наслідувати американських колег — не бути пасивними. Поєднання майстерності, благодаті, змісту і форми приносить свій ефект: глядачам і слухачам дуже подобається»,

ділиться враженнями про концерт настоятель студентсько-викладацького храму Острозької академії, декан гуманітарного факультету, один із організаторів заходу Василь Жуковський.

Концерти відбуваються за сприяння Східної Європейської Місії. Після завершення гостям заходу роздавали Біблії в подарунок, а записи хору можна було придбати. Кошти, отримані від продажу будуть передані місцевим дитячим будинкам. Насолодитися виступом Лаббокського хору мали змогу не лише в Острозькій академії, а й у Тернопільській обласній філармонії.

Теги: Острозька академія, Лаббокський християнський університет, культурно-мистецький центр