Інститут права ім. І. Малиновського відсвяткував свій тиждень

10.10.2015

Студенти-правники Острозької академії 5-9 жовтня відзначали свято свого факультету і професії. Одним із перших святкових заходів тижня Інституту права стало нагородження спудеїв, які беруть активну участь в університетському та громадському житті.

Одним із головних заходів у рамках тижня Інституту став детективний квест. Організатори підійшли до справи творчо. Ідея квесту полягала в тому, що головний ворог Шерлока Холмса — Моріарті, вирішив зіграти з ним у жахливу гру — заховав в академії вибухівку і дав Шерлоку та його команді всього одну годину, щоб цю вибухівку знайти і знешкодити. Моріарті підготував для супротивника низку завдань: йому не цікаво було знищити академію, а всього лише потрібно було «знищити» Шерлока. Зрештою, всі команди впоралися з завданням швидко та правильно.

«Квест — це чудова можливість розважитися. Побігати, порозгадувати загадки, пройти певні випробування на шляху до наступної підказки тощо. Це все класно до моменту, коли сам стаєш організатором, адже тоді тобі потрібно продумати чимало деталей, пропрацювати завдання до дрібниць, щоб кожна команда-учасник правильно розуміла, що їй слід робити. Ми не придумували важких завдань, багато локацій. Усі дуже швидко впоралися. Ми навіть не очікували»,

розповіла організатор квесту Анастасія Попілевич.

У своє професійне свято, 8 жовтня, правники влаштували святковий концерт. На сцену виходили команди всіх курсів, жартували та показували пародії на викладачів. Студенти якомога більше намагалися залучати викладачів до своїх мініатюр. Після завершення концерту всі команди отримали нагороди.

Голова студентської ради правників Андріана Волошина розповіла, що цьогоріч відбулися і не традиційні для відзначення тижня права заходи. Наприклад, благодійна акція «продаж печива» та детективний квест. Крім того, Ліга студентів та Асоціація правників України провели для малиновців дебатний турнір, а Європейська асоціація студентів права України — майстер-клас «Важливі аспекти практичного досвіду підготовки процесуальної документації юристом» від провідного юриста Рівного Катерини Воронюк.

«Насамперед, скажу що пройшло все вдало, оскільки до організації заходів доклали зусиль активні студенти Інституту права. Ми готувалися ще з початку навчального року, і всі плани були виконані. Мені організовувати все це було не важко, а навпаки приносило задоволення. Важко лише відповідати за всі заходи і розуміти, що від тебе залежить все. Як завжди, ми підтримали традицію щодо урочистого відкриття тижня в актовій залі, де було нагороджено студентів Інституту за високі успіхи у навчанні, вагомий особистий внесок у розвиток інституту, спортивну діяльність, за участь у Битві факультетів, та подарували святковий торт з символікою інституту.

Взагалі, все пройшло, як ми хотіли. Щоправда, труднощі виникали у матеріальному плані, оскільки багато заходів, які ми мали на меті провести, були надзвичайно затратними, але дякуємо Братству спудеїв за матеріальну підтримку. Це допомогло нам. Щодо вражень, то це, напевно, мій останній тиждень Інституту, тому я рада, що мені випала нагода організувати його. Звичайно, такі події дарують багато позитиву і натхнення та залишаються у пам’яті назавжди. Це мій внесок у розвиток самоврядування, розвиток Інституту права та Острозької академії в цілому»,

поділилася Андріана.

Теги: Острозька академія, майстер-клас, Інститут права, тиждень інституту