Засновниця юридичної фірми «Асмунд»: «Головне ― вміти сказати так, аби повірив сам суддя»

06.10.2015

Юридична компанія «Асмунд» провела майстер-клас професійного спрямування для студентів Інституту права ім. І. Малиновського НаУОА.

На календарі 6 жовтня, тиждень права лише розпочався, а до спудеїв уже встигли завітати представники однієї з провідних юридичних компаній Рівненщини ― «Асмунд». У програмі майстер-класу для 3-курсників: історії власного досвіду роботи в юридичній сфері, ексклюзивні подробиці судових засідань та секрети успішної юридичної кар’єри від засновника і директора фірми Катерини Воронюк, молодшого юриста Івана Здибеля та стажера-практика, а за сумісництвом ― студентки Інституту права Альони Ожилевської.

«Хороший юрист ― не той, хто все знає, а той, хто знає, де все знайти»,

вважає К. Воронюк.

За її словами, одним із головних факторів успішної роботи юридичної фірми є індивідуальний підхід до кожної справи. Саме цей принцип є визначальним у роботі їхнього колективу. Долучитися до цього колективу можуть не лише дипломовані фахівці з багаторічним досвідом. З 2008р. компанія стала територією для практики 12 студентів.

«Я впевнена, що через рік хтось із Вас потрапить до мене на стажування»,

впевнено зауважила Катерина, звертаючись до аудиторії.

Студент Інституту права Олександр вже знає, що отримані поради треба якомога швидше реалізувати на практиці, і, можливо, навіть у фірмі-гості академії. Складання позовних заяв, супроводження юридичних і фізичних осіб у суді та основи професійної етики ― через ці пекельні кола практики пройшов і Здибель Іван ― молодий юрист компанії. Для нього цей майстер-клас став першим досвідом роботи з чисельною публікою:

«Було досить цікаво спостерігати за тим, як реагує на мене аудиторія»,

поділився Іван.

Спікери за трибуною змінювалися, а професійні дискусії між членами майстер-класу ― не вщухали. ДТП, батьківська спадщина та страхові компанії стали головними об’єктами обговорення. До рук студентів потрапляють секретні документи реальних правовідносин, а з вуст спікерів лунають не вигадані судові позови та гучні справи.

Та гучно звучать не лише слова спікерів, а й професія «юрист» на українському ринку праці. Катерина Воронюк є прихильником думки, що навіть в умовах жорстокої сучасної конкуренції можна «заробити собі ім’я».

«Юрист ― це ніби лікар. Якщо ти полікуєш когось ефективно один раз, кількість твоїх пацієнтів збільшиться. Бажаємо студентам Інституту права Острозької академії успішної професійної кар’єри, незаплямованої репутації і пам’ятайте, що головне — вміти сказати так, аби Вам повірив сам суддя»,

додала керівник юридичної фірми на завершення.

Теги: тиждень Інституту права, Катерина Воронюк, Асмунд, майстер-клас