Факультету політико-інформаційного менеджменту НаУОА – 10 років

05.04.2015

Тиждень факультету політико-інформаційного менеджменту (ПІМ) відзначали в Національному університеті «Острозька академія» з 30 березня до 2 квітня. Цьогоріч ПІМ-івці відсвяткували своє 10-річчя.

Уже за традицією, початок тижня ПІМ-у ознаменувала червона доріжка. Викладачі та студенти змогли відчути себе справжніми знаменитостями.

На урочистому відкритті тижня чимало студентів факультету отримали грамоти й подяки: хтось за активну участь у громадських заходах університету, а хтось — за високі досягнення в науковій діяльності.

30 березня пройшов захід «Впізнай викладача». Всі охочі студенти могли побачити дитячі фото викладачів, і намагалися впізнати в дитячих обличчях своїх уже серйозних та вимогливих наставників.

31 березня відбувся III Регіональний конкурс ораторського мистецтва. «Ми захлинаємося у хвилях другого всесвітнього потопу: цього разу інформаційного» — такою була тема цьогорічного конкурсу, участь у якому взяли не лише студенти НаУОА, але й майбутні абітурієнти.

«Мені приємно бачити в нашому університеті школярів, які вже зовсім скоро стануть студентами. Ці молоді люди беруть участь у конкурсі, а отже, вони думають про майбутнє: своє власне, майбутнє нашої держави та світу в цілому»,

розповіла організатор конкурсу ораторського мистецтва Юлія Маслова.

Нагородили переможців, поділилися враженнями й вирушили в мистецьку галерею Острозької академії на літературний вечір — уже третя поетична збірка факультету була представлена на ПІМ-і. Із присмаком інтелігентного меду поети презентували свої вірші, ділилися емоціями й секретами написання творів. Гарячий чай, солодкі цукерки та тепла домашня атмосфера — так завершився другий день тижня факультету політико-інформаційного менеджменту.

І хто ж не хоче повернутися в дитинство хоча б на один день? Здійснити таку мандрівку й запропонували студенти ПІМ-у. Одягалися в дитячий одяг, малювали фарбами та пускали мильні бульбашки просто в академії, а ще... дарували теплі обійми один одному.

«Сьогодні середа, всі в академії якісь стомлені та, певно, тільки й чекають, коли вже настане та омріяна п’ятниця. А тут раптом таке щире свято, аж настрій покращився»,

прокоментувала дійство студентка третього курсу Анастасія Шахно.

Святковий концерт «ПІМ має талант», який відбувся в четвер, розпочався  з хвилини мовчання за загиблими в АТО воїнами. Викладач Галина Гандзілевська та студент Анатолій Тимощук  виконували реквієм-баладу «Ти ще відкриєш очі», під час якої на проекторі показували фото «Герої Рівненщини, які загинули, захищаючи країну».

Викладачі танцювали зі студентами, студенти жартували, співали разом із викладачами та нагороджували їх дипломами: кого за суворість, кого за креативний підхід до проведення занять.

Таким веселим, теплим і творчим став тиждень факультету політико-інформаційного менеджменту в Національному університеті «Острозька академія».

Теги: факультет політико-інформаційного менеджменту, тиждень факультету, Рибак, Маслова, культурно-мистецький центр