«Головне вірити у свої сили і наполегливо йти до мети»

03.12.2015

У Національному університеті «Острозька академія» третього грудня відбулася зустріч із випускницею спеціальності «Культурологія» 2010 року Анастасією Бузою, яка працює керівником відділу супроводу відряджень групи компаній 1+1 медіа. Зустріч організувала кафедра культурології та філософії. Вона стала першою із циклу лекцій і тренінгів на гуманітарному факультеті, які проводитимуть успішні випускники НаУОА як один із програмних заходів в рамках відзначення 440-річчя університету.

Представляючи Анастасію Бузу, декан гуманітарного факультету, доцент Дмитро Шевчук зауважив, що сучасна гуманітарна освіта сьогодні є незаперечним фундаментом для здобування знань і вмінь, які потрібні для успішної самореалізації в різних сферах — науці, освіті, бізнесі:

«Нещодавно я читав статтю в одному іноземному виданні, де було описано, ким працюють гуманітарії. Як приклад, там наводилися доволі відомі бізнес-корпорації, де президентами та віце-президентами є культурологи, філософи, мистецтвознавці. Наша випускниця Анастасія Буза також дуже виразно демострує успіх гуманітарія, культуролога в умовах, які презентує сучасний світ. Пам’ятаю, Анастасію студенткою маґістеріуму, яка свого часу проявила ініціативу, підготувала успішну аплікаційну форму на участь в програмі зимової школи Східних студій в Польщі, поїхала туди на стажування, зробила блискучу доповідь англійською мовою і отримала значний досвід».

У розповіді про своє навчання на спеціальності «Культурологія» в Острозькій академії Анастасія наголосила на тому, що вона цілком задоволена рівнем знань, який дав їй університет. Найголовніше у спеціальності, яку вона здобула — визначення можливостей розвивати себе у подальшому і шукати роботу, яка дає як духовне, так і матеріальне задоволення. Головне, на її думку, вірити у свої сили і наполегливо йти до мети.

«Коли я побачила вакансію на сайті групи компаній 1+1 медіа, то відразу зрозуміла, що це та робота, про яку мрію. І я вирішила, що обов’яково туди влаштуюся. Знаєте скільки разів я надсилала своє CV на цю вакансію? Шість. І не маючи відгуку від них, я просто набралася сміливості і зателефонувала, попросила з’єднати із відділом працевлаштування й переконливо довела, що я саме та людина, яку вони потребують. Моя наполегливість приємно здивувала керівників компанії. Саме вона зіграла вирішальну роль в отриманні місця роботи»,

розповідає Анастасія Буза.

Анастасія зауважила, що сучасний світ надзвичайно динамічний, а тому вимагає динамічних людей.

«Острозька академія і ті освітні можливості, які вона пропонує, якраз і мають перевагу над традиційними вищими навчальними закладами у тому, що сприяють розвитку у студентів компетенцій, які відповідають такому динамізму»,

переконана Анастасія.

На завершення завідувач кафедри культурології та філософії, професор Микола Зайцев згадав про те, як розвивалася культурологія в Острозькій академії та які перспективи має ця спеціальність у нашому університеті у контексті впровадження нових спеціалізацій. До слова, участь у зустрічі із Анастасією Бузою взяли не лише нинішні студенти Острозької академії, але й майбутні абітурієнти, які завітали на День відчинених дверей спеціальності «Культурологія».

Теги: Острозька академія, Анастасія Буза, культурологія, Шевчук