«Рекреація-2014» в Острозькій академії

23.05.2014

Традиційне щорічне культурно-спортивне свято «Рекреація-2014» відбулося 23 травня на території спортивного комплексу Острозької академії.

Студентська рекреація сягає традицій, які існували ще в Острозькій академії XVI століття. Перед закінченням навчального року та перевіркою здобутих знань, спудеї «Волинських Афін» намагалися розважити викладачів. Вони розігрували різноманітні гумористичні сценки, влаштовували змагання, конкурси тощо. Сьогодні рекреація в Острозькій академії перетворилася на яскраве шоу, що поєднує в собі азарт спортивних змагань та естетику творчих номерів. Це свято є завершальним етапом щорічної спартакіади здоров’я та заохочує студентів університету до фізичного розвитку і ведення здорового способу життя.

Завідувач кафедри фізичного виховання Генадій Стадніков вручив грамоти і дипломи факультетам-переможцям з різних видів спорту. А проректор з навчально-виховної роботи Руслана Каламаж нагородила найкращих спортсменів року. П’ять найактивніших із них отримали премії за здоровий спосіб життя. Зокрема, факультет романо-германських мов здобув перше місце у змаганнях з волейболу серед дівчат, економічний — перше місце з волейболу серед юнаків, факультет політико-інформаційного менеджменту переміг у змаганнях з шахів, факультет романо-германських мов — з міні-футболу. Команда факультету міжнародних відносин цього року виборола перемогу у змаганнях з футболу й отримала почесний приз — Кубок ректора. Приємною новиною стало те, що збірна Острозької академії здобула перше місце на всеукраїнському рівні з софтболу і представлятиме Україну на чемпіонаті Європи з цього виду спорту.

Окрім цього, загальну перемогу у спартакіаді "Здоров'я"  здобула команда економічного факультету, друге місце посіли представники факультету міжнародних відносин, третє — Інститут права імені І. Малиновського.

До свята «Рекреації-2014» студенти підготували яскраві пісенні й танцювальні номери. Крім цього, кожний факультет підтримували команди черлідерів.

Справжньою несподіванкою свята став футбольний матч між збірною командою студентів Острозької академії і командою випускників університету. Студенти обіграли випускників із рахунком 2:0.

Теги: Рекреація