Американські журналісти зустрілися зі студентами Острозької академії

22.10.2014

У Національному університеті «Острозька академія» 22 жовтня відбулася зустріч із американськими медійниками. Журналісти щоденної газети «Daily Press»: Раян Гілкрест — заступник головного редактора газети, та Енді Петріні — редактор спортивного відділу цього ж видання, зустрілися зі студентами та поділилися своїм досвідом.

Організатор зустрічі — кафедра журналістики НаУ ОА. Дійство проходило в два етапи. Спершу американські журналісти зустрілися з усіма охочими студентами, а пізніше розповіли про специфіку своєї роботи резидентам J. lab (Лабораторія журналістської майстерності). Також Містер Гілкрест детально розповів про специфіку видання щоденної газети, співпрацю із студентами та активно відповідав на поставленні запитання.

Студентка Аліна Бекерук ділиться враженнями:

«Мені дуже сподобалася зустріч, це своєрідний обмін досвідом між нами та американськими журналістами. Із їхніх розповідей одразу зрозуміло з якою серйозністю та відповідальністю вони ставляться до своєї роботи. Редакція газети велику увагу приділяє спорту, в Україні така тематика майже завжди залишається за рамками видання, словом, є чого повчитися».
Нагадаємо, що «Daily Press» — ранкова газета, розташована в містечку Ньоюпорт-Ньюс, штат Вірджинія (США). Газета була створена в 1896 році, а з 1986 належить медіа компанії Tribune Publishing. Щоденний тираж газети 55 000, недільний близько 85 000 примірників.

Теги: зустріч, журналісти, журналістика, лабораторія журналістської майстерності