Студенти Острозької академії зустрілися із письменником Андрієм Курковим

14.02.2014

У Національному університеті «Острозька академія» 13 лютого відбулася зустріч студентів із письменником, журналістом, кіносценаристом Андрієм Курковим.

Автор 13 романів і 5 книжок для дітей, письменник, чиї книги неодноразово потрапляли в топ-десятку європейських бестселерів і чиї твори перекладено 36 мовами світу, представив студентам Острозької академії свої найновіші напрацювання в галузі літератури.

Традиційно зустріч проходила у формі діалогу. Із Андрієм Курковим студенти говорили про новітні напрями в літературі, лексичне наповнення сучасних книг, особливості екранізації романів, вивчення іноземних мов і вміння оперувати ними у літературній діяльності.

Андрій Курков називає себе українським письменником, який пише російською мовою. «Ми ще не знаємо сповна, що таке українська література. Останнім часом ми зосередилися лише на україномовному літературному продукті, — зауважив письменник. — Вважаю, що нам потрібно більше цікавитися авторами, які пишуть, скажімо, татарською, російською та іншими мовами. Так, наша сучасна література ще не настільки розвинена, як в інших європейських країнах. У нас мало стимулів, передусім, економічних. Однак ситуація покращується з кожним днем».

Пан Андрій розповів про історію написання романів «Львівська гастроль Джимі Хендрікса», «Садовник из Очакова», «Форель ala Нежность». Письменник зазначив, що йому подобається дивувати читача, а не шокувати.

Між іншим, Андрій Курков в Острозькій академії побував вперше. Студенти сподіваються, що автор ще неодноразово приїде в університет для того, щоб презентувати свої нові книги.

Теги: зустріч, презентація