«Наші зустрічі – взаєморозвиваючі»

12.11.2014

Сьогодні головний редактор «Дня» Лариса Івшина відвідала Острозьку академію — щирого друга та партнера газети.

«Інколи потрібні певні паузи у спілкуванні для того, щоб напрацювати новий матеріал. Адже наші зустрічі завжди були взаєморозвиваючі. Із ваших питань я розуміла, що ви хочете, чого прагнете і як відчуваєте сьогоднішні проблеми. Потім це відображалося у наших проектах»,

зазначила Лариса Івшина.

Хоча приводом для спілкування з острозькими студентами була презентація новинок Бібліотеки газети «День», дискусія охопила низку проблем суспільно-політичного характеру, які зараз на часі.

Під час зустрічі майже у дві години студенти говорили з Ларисою Івшиною про уроки революції гідності, роль та відповідальність преси у розв’язанні політичних і міжконфесійних протистоянь тощо.

Крім свіжих видань головний редактор «Дня» привезла із собою подарунки — дві фотографії із цьогорічного Міжнародного фотоконкурсу. Серед них — світлина Олени Шовкопляс «Майбутній адмірал», яка отримала приз від Острозької академії та «Артур Степаненко. Позивний — Сокіл» Сергія Харченка, нагороджена Призом Призів «Золотий День».

Також Лариса Олексіївна відкрила виставку львіського художника, заслуженого діяча мистецтв України Ігоря Гавришкевича, яка діятиме у мистецькій галереї університету.

Найцікавіші епізоди спілкування Лариси Івшиної зі студентами Острозької академії читайте у наступному номері газети «День».

Теги: Пасічник, Івшина, зустріч, картинна галерея