Ice Bucket Challenge в Острозькій академії

11.09.2014

Облитися крижаною водою і перерахувати кошти для потреб військовослужбовців вчора прийшли близько півтори сотні студентів та викладачів на стадіон Острозької академії.

Ice Bucket Challenge на підтримку армії в Україні відбувається уже два тижні. 10 вересня в Острозькій академії ця акція стала справжнім флеш-мобом. Академію запросив взяти участь в Ice Bucket Challenge Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя.

За словами голови Братства спудеїв Острозької академії Данила Плахотіна, основна мета флеш-мобу — передусім допомога армії.

«Ми з початку навчального року вже зібрали близько п’яти тисяч гривень на потреби армії. Тому були дуже раді прийняти виклик від Ніжинського університету, бо це ще одна можливість допомогти»,
розповів Данило.

Зібрані кошти передадуть безпосередньо в зону АТО для воїнів із Острога. До речі, деякі студенти взяли участь у флеш-мобі вже не вперше і запевняють, що будуть приймати всі виклики надалі. Окрім студентів до акції долучилися викладачі й декани.

«Я ні на секунду не сумнівався, чи долучатися до цього дійства. Це хороша можливість і покращити свій фізичний стан, і підтримати країну в такий складний час»,
ділиться враженнями декан гуманітарного факультету, професор Василь Жуковський.

Прийнявши естафету від Ніжинського університету, Острозька академія запросила взяти участь в Ice Bucket Challenge на підтримку української армії Національний університет «Києво-Могилянська академія», Гарвардський університет та Фрайбургський університет (Німеччина).

Теги: Острозька академія, конкурс, флешмоб